SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Digitree Group przedłużyła linię kredytową

Firma marketingu internetowego Digitree Group w ramach aneksu do umowy kredytowej z ING Bankiem Śląskim przedłużyła o kolejny rok odnawialną linię kredytową.

Article

Linia kredytowa w wysokości 2,1 mln zł, z której korzysta Digitree Group, została przedłużona do 31 stycznia 2022 roku.

- Kwota kredytu przeznaczona jest na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej Emitenta (czyli Digitree Group - przyp.), który będzie mógł ją wykorzystać w zależności od aktualnych potrzeb. Kredyt jest oprocentowany według zmiennej stopy procentowej ustalonej przez Bank w oparciu o stawkę WIBOR dla 1-miesięcznych depozytów międzybankowych, powiększonej o marżę Banku - opisano w komunikacie giełdowym Digitree Group.

Wśród zabezpieczeń spłaty linii kredytowej są weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową wystawiony przez Digitree Group, a poręczony przez jej spółki zależne: Sales Intelligence, Fast White Cat, Salelifter, Ju: i INIS.

W trzecim kwartale ub.r. grupa kapitałowa Digitree Group zanotowała spadek przychodów o 7,9 proc. do 12,77 mln zł oraz wzrost straty netto z 355 do 473,2 tys. zł W trzech kwartałach jej strata netto zmalała, a wzrost przychodów osiągnęła kupiona dwa lata temu spółka Fast White Cat.

Dołącz do dyskusji: Digitree Group przedłużyła linię kredytową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl