SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dodatkowa karta SIM” - mobilny internet na kilku urządzeniach w jednym abonamencie od Orange

Orange wprowadza usługę „Dodatkowa karta SIM”, dzięki której w ramach jednego abonamentu można korzystać z internetu mobilnego na kilku urządzeniach. W tym celu należy dokupić do wykorzystywanej usługi dodatkowe karty SIM. Możliwe jest nabycie do czterech takich kart.

Article

Usługa „Dodatkowa karta SIM” jest przeznaczona wyłącznie dla dostępu do internetu w ramach pakietów danych, które otrzymują klienci korzystający z usług mobilnego dostępu do internetu Orange Free/Orange Free Net lub abonamentu telefonicznego z internetem. Można z nich korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym takim jak smartfon, laptop czy tablet.

Dodatkowe karty nie zwiększają posiadanego limitu i mają zablokowaną możliwość wykonywania połączeń telefonicznych oraz wysyłania wiadomości SMS i MMS. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z podpisaniem dodatkowej umowy. Można też z niej zrezygnować w dowolnym momencie.

Jednorazowa opłata aktywacyjna za kartę wynosi 5 zł (z VAT), podobnie jak miesięczna opłata za jej użytkowanie. Usługę można aktywować z dowolnym planem taryfowym dostępnym w ofertach telefonicznych lub na internet mobilny w Orange. Klienci posiadający na jednym koncie abonenckim ofertę Smart Plan i Orange Free Net mogą dysponować zsumowanym pakietem danych.

Usługa jest dostępna także dla klientów biznesowych posiadających nowe plany taryfowe (Biz 40, Biz 60, Biz 90 lub Biz 125), w przypadku których opłata aktywacyjna i miesięczna opłata abonamentowa wynoszą 4,92 zł brutto. Dodatkową kartę SIM można nabyć wyłącznie w salonach sprzedaży Orange.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dodatkowa karta SIM” - mobilny internet na kilku urządzeniach w jednym abonamencie od Orange

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
:)
i super::)
9 8
odpowiedź
User
hack_this_stuff
Można też sobie utworzyć router wifi z jednego urządzenia, jeśli z pozostałych chce korzystać jego użytkownik.
10 8
odpowiedź
User
homo sapiens
5 kart - aktywacja plus abonament 50PLN, nie lepiej kupić router?
8 8
odpowiedź