SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Doraco nowym klientem Tauber Promotion

Korporacja Budowlana Doraco specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa powierzyła agencji Tauber Promotion prowadzenie działań PR.

Article

Agencja będzie odpowiedzialna m.in. za PR korporacyjny w tym opracowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji. Klient powierzył jej również relacje z mediami obejmujące m.in. prowadzenie biura prasowego.

W ramach współpracy agencja Tauber Promotion będzie kompleksowo obsługiwała kanały w mediach społecznościowych oraz wspierała klienta w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych.

Za koordynowanie działań z Klientem z ramienia Tauber Promotion odpowiedzialna jest Anna Siwek, Senior Account Manager.

Korporacja Budowlana Doraco specjalizuje się w realizacji inwestycji hydrotechnicznych oraz w budownictwie kubaturowym. Prowadzi także projekty w zakresie renowacji i odbudowy zabytkowych nieruchomości. Wśród głównych inwestycji zakończonych w 2022 r. było oddanie lotniska w Gdańsku, terminala portowego w Gdyni oraz stadionu w Szczecinie.

Dołącz do dyskusji: Doraco nowym klientem Tauber Promotion

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl