SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Flashscore z nową identyfikacją wizualną i hasłem "Game changing numbers" (wideo)

Aplikacja mobilna Flashscore i strona internetowa Flashscore.pl, prezentujące sportowe wyniki na żywo z ponad 40 dyscyplin, mają nową identyfikację wizualną oraz nowe hasło "Game changing numbers".

Article

Jesienią 2021 r. uruchomione zostały wersje beta stron i aplikacji Flashscore w 4 wybranych krajach. Dzięki temu firma uzyskała oceny od tysięcy użytkowników. Jak zapewnia, w zdecydowanej większości były one pozytywne.

Teraz Flashscore wprowadza nową identyfikację wizualną we wszystkich 47 krajach, w których funkcjonuje, w tym w Polsce.

Zmiany obejmują nowe pozycjonowanie marki, projekt wizualny, nowe logo, a także nowe spersonalizowane cyfry, inspirowane tablicami wyników na stadionach. Powstało też nowe hasło: "Game changing numbers".

Ponadto, zmienona została kolorystyka stron internetowych i aplikacji mobilnych Flashscore. Zrezygnowano z rozróżniania poszczególnych dyscyplinach sportowych za pomocą kolorów. W nowej odsłonie stron i aplikacji poszczególne sporty zyskały reprezentację w postaci czytelnych ikon.

Autorem nowej identyfikacji wizualnej Flashscore jest DesignStudio z siedzibą w Londynie, które w swoim portfolio ma stworzenie identyfikacji wizualnych dla Champions League i Premier League.

Jak podaje Livesport, czeska firma technologiczna, do której nalezy Flashscore, z serwisu na całym świecie korzysta ponad 100 mln użytkowników miesięcznie. W 2021 r. liczba pobrań aplikacji na urządzenia mobilne przekroczyła 100 mln. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 mln użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 mln pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Dołącz do dyskusji: Flashscore z nową identyfikacją wizualną i hasłem "Game changing numbers" (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl