SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Funkcja access i przekierowanie połączeń w Skype 4.2 na Windows

Udostępniono testową wersję komunikatora Skype 4.2 dla systemów operacyjnych Windows. Aplikacja umożliwia przekierowanie połączeń i korzystanie z funkcji Skype Access.

Udostępniona właśnie testowa wersja komunikatora Skype 4.2 dla systemów operacyjnych Windows zawiera opcję Skype Access działającą do tej pory tylko w środowisku Mac. Funkcja ta ułatwia mobilny dostęp do sieci, umożliwiając połączenie za pomocą jednego kliknięcia z którymś z ponad 100 tys. hot spotów na całym świecie. Opłaty za minutę połączenia pobierane są bezpośrednio ze środków na koncie Skype.

Ponadto w wersji beta Skype 4.2 przywrócono opcję przekierowania połączeń, dzięki której można za darmo przekazywać połączenia do innych użytkowników komunikatora oraz - odpłatnie - na inne numery stacjonarne i komórkowe. W aplikacji wprowadzono nowe narzędzie do poprawy jakości połączeń oraz ulepszono współpracę z paskiem zadań i zasobnikiem systemowym w Windows 7.

Wersję testową Skype 4.2 dla systemów Windows można pobrać bezpłatnie ze strony www.skype.com/download/skype/windows/beta.

Dołącz do dyskusji: Funkcja access i przekierowanie połączeń w Skype 4.2 na Windows

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl