SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gazeta.pl organizuje wirtualne Targi Pracy

Od 13 do 17 listopada pod adresem targipracy.gazeta.pl użytkownicy wortalu znajdą najnowsze oferty zatrudnienia oraz informacje o pracodawcach.

Ogłaszające się firmy i agencje pośredniczące będą dostępne przy specjalnych wirtualnych stoiskach, pogrupowanych według branż (Doradztwo i audyt, FMCG, Finanse, IT i telekomunikacja, Media, Przemysł i produkcja, Zdrowie i farmaceutyka). Poszukujący pracy będą mieli możliwość przeglądania ofert także według wybranych firm.

Targi Pracy będą okazją do zdobycia wiedzy o konkretnych pracodawcach. Na poszukujących będą czekały aktualne oferty zatrudnienia, informacje o działalności firm, kulturze organizacyjnej, warunkach płacowych, możliwościach awansu, programach szkoleniowych. Znajdą się tu także pełne dane adresowe do działów personalnych firm oraz materiały multimedialne.

Przy stoiskach odbywać się będą czaty z pracodawcami, na których odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm na temat aktualnego zapotrzebowania na pracowników, wymagań wobec osób zatrudnianych, sposobów skutecznej autoprezentacji. Dla tych, którzy od czatów wolą kontakt przez komunikatory, będą czekały numery GG konkretnych pracodawców.

Każdego dnia podczas Targów Pracy będą się  odbywały czaty z ekspertami. Rozmowy dotyczyć będą m. in. procesu rekrutacji (13.11.2006), zarobków (14.11.2006), ofert pracy dla inżynierów (15.11.2006). Na pytania zainteresowanych odpowiedzą eksperci firm doradztwa personalnego: Randstad, Hudson, Straight, AH Test HR, Banku Danych o Inżynierach, Jobland.

Otwarcie Targów Pracy już w najbliższy poniedziałek, 13 listopada o godz. 8:00 pod adresem http://targipracy.gazeta.pl. Targi zakończą się 17 listopada o godz. 17:00.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazeta.pl organizuje wirtualne Targi Pracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl