SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Greyotters obsłuży Omnipack na 18 rynkach

Firma Omnipack zdecydowała się rozszerzyć dotychczasową współpracę z zakresu SEO z greyotters. Teraz agencja będzie pracować dla klienta na 18 rynkach w Europie.

Article

Greyotters zapewnia kompleksowe wsparcie SEO dla Omnipack w obszarze szkoleń, przygotowania i rozwoju strategii SEO, strategii contentowej, a także analizy rynku i konkurencji. Agencja zajmuje się również optymalizacją techniczną i zwiększaniem autorytetu domeny Omnipack.com na rynkach polskim oraz zagranicznych.

W ramach nowej umowy greyotters poprowadzi działania dla Omnipack w 18 krajach w Europie m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, krajach Beneluksu, Finlandii, Danii, Szwecji oraz we Włoszech.

- Przy współpracy z zespołem greyotters najbardziej cenimy sobie zrozumienie naszych celów biznesowych, transparentność oraz skuteczną realizację założonych KPI. Satysfakcjonujące wyniki osiągane dla nas przez agencję w ramach dotychczasowych działań, wpłynęły na rozszerzenie współpracy o kolejne rynki - powiedział Karol Milewski, założyciel i CRO Omnipack.

Omnipack jest klientem agencji greyotters od lipca 2020 roku.
 

Dołącz do dyskusji: Greyotters obsłuży Omnipack na 18 rynkach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl