SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa iCEA wyodrębniła spółkę ADSRight

ADSRight to nowa agencja, zajmująca się zajmuje się prowadzeniem internetowych kampanii reklamowych z holdingu Digital Now, zajmującego się obsługą e-commerce.

Article

Usługi ADSRight dotychczas były dostępne dla wybranych klientów w ramach działań Grupy iCEA.

Prezesem ADSRight jest Maciej Żak, pełniący również rolę członka zarządu ds. rozwoju w Grupie iCEA.

- Zamierzam wprowadzić usługi firmy na wyższy poziom oraz zwiększyć możliwości rozwoju i ekspansji naszych klientów. Moim priorytetem jest także rozszerzenie działalności spółki na inne kontynenty, m.in. Amerykę Północną - zaznacza Maciej Żak.

Maciej Żak na czele ADSRight

Żak od lat związany jest ze spółką Grupa iCEA oraz innymi spółkami holdingu Digital Now!, oferującego zdywersyfikowane usługi dla branży eCommerce. Zakres działań ADSRight sprowadza się do prowadzenia kampanii Google Ads, Facebook Ads oraz innych systemów reklamowych (Allegro Ads oraz nowej formy reklamowej TikTok Ads). Zakres usług firmy to przede wszystkim obsługa kampanii reklamowych, które prowadzą do zwiększania przychodów ich klientów.

- Od początku stawiamy na relacje, know-how, transparentność i partnerskie podejście. To pozwoliło nam na przekształcenie jednej, kompleksowej usługi świadczonej przez Grupę iCEA w samodzielną spółkę - wyjaśnia Maciej Żak.

Dołącz do dyskusji: Grupa iCEA wyodrębniła spółkę ADSRight

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl