SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa LTTM chwilowo bez prezesa. Paweł Stano zrezygnował

Paweł Stano zrezygnował ze stanowiska prezesa grupy LTTM - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Powodem są przyczyny osobiste. Trwają rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko prezesa grupy.

- Niestety, Paweł zmuszony był zrezygnować z funkcji prezesa zarządu z przyczyn osobistych. To dla nas smutna wiadomość, ale rozumiemy ją i akceptujemy. Paweł jest świetnym managerem i przez lata współtworzył sukces całej grupy LTTM, która jest dziś największą firmą w obszarze influencer marketingu i ekonomii twórców w Polsce – mówi Wirtualnemedia.pl, Jacek Olechowski, prezes Mediacap, właściciela grupy LTTM.

- Rozpoczęliśmy już rozmowy z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko - o ich efektach poinformujemy na początku przyszłego roku. Nie mamy problemów z zachowaniem ciągłości operacyjnej - funkcje zarządcze nieprzerwanie pełnią Sylwia Kowalska-Haupka (członek zarządu, dyrektor finansowa – przyp,) oraz Kamil Bolek (członek zarządu, szef marketingu - przyp.). W okresie przejściowym wspiera ich również Marcin Jeziorski, wiceprezes Mediacap - mówi Olechowski.

Paweł Stano wcześniej był prezesem LifeTube

Paweł Stano prezesem LTTM został w 2020 r. Zastąpił Krystiana Botko, który ustąpił z pełnienia funkcji po zakończeniu integracji spółek TalentMedia, LifeTube i Gamellon w ramach grupy LTTM. Stano od 2016 roku pełnił funkcję prezesa LifeTube, a jesienią 2019 r. został wiceprezesem nowopowstałej grupy LTTM.

Grupa LTTM powstała jako zwieńczenie serii przejęć zrealizowanych przez Mediacap w segmencie marketingu influencerskiego. Wiosną 2017 roku holding zainwestował 2,8 mln zł plus premie w pakiet kontrolny agencji TalentMedia, potem kupował jej kolejne pakiety. Natomiast TalentMedia w 2017 roku kupiła agencję Gamellon, a rok później - Gameset, obie wchłonęła do swojej struktury.

Agencja LTTM i jej spółka zależna LifeTube w 2022 r. osiągnęły łącznie wzrost przychodów o 38,3 proc. do 85,5 mln zł i 3,16 mln zł zysku netto. Na dywidendy przeznaczyły 3,2 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Grupa LTTM chwilowo bez prezesa. Paweł Stano zrezygnował

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
?
a jak tam gameset?
odpowiedź
User
inspektor
Czytałem, ze UOKiK interesuje sie ta firma od dawna z uwagi na praktyki monopolistyczne i duza koncentracje rynku, ktora przespal regulator. Sami chwala sie w przekazach medialnych tym faktem. Moze pan prezes nie chce brac w tym udzialu?
odpowiedź
User
Piotr B.
Znam idealnego kandydata na zastępstwo!
odpowiedź