SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa Ogilvy: Zuzanna Warowna-Toruńska odchodzi, zastąpi ją Agnieszka Wasilewska

Z początkiem maja 2018 roku Zuzanna Warowna-Toruńska, obecna dyrektor zarządzająca Grupy Ogilvy, odejdzie z firmy. Zarządzanie przejmie Agnieszka Wasilewska.

Od lewej: Zuzanna Warowna-Toruńska i Agnieszka Wasilewska Article

Warowna-Toruńska funkcję dyrektor zarządzającej Grupą Ogilvy objęła jesienią 2015 roku.

– To było bardzo ciekawe wyzwanie i udało nam się bardzo dużo razem zrobić. Mam jednak w głowie kilka projektów, na realizację których przyszedł czas, a nie mogę pogodzić ich z zarządzaniem Ogilvy, stąd decyzja o odejściu. Całe szczęście swojego następcy nie musiałam daleko szukać – Agnieszka, zajmując stanowisko client service directora, przez ostatnie dwa lata była de facto moją prawą ręką i bez chwili zastanowienia zaproponowałam ją na moje miejsce. Najbliższe miesiące zaplanowane są tak, aby Agnieszka na spokojnie mogła przejąć moje obowiązki zarówno te dotyczące zarządzania agencją, jak i pozostałymi spółkami - mówi Warowna-Toruńska.

Agnieszka Wasilewska z Ogilvy związana jest od października 2014 roku, ostatnio pełniła funkcję client service directora. Przedtem pracowała przez 11 lat w McCann Worldgroup, gdzie współzarządzała dwiema spółkami: agencją interaktywną MRM Worldwide (obecnie McCann//MRM) oraz agencją marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide (obecnie Craft&Momentum). W latach 2010-2012 była członkiem zarządu agencji McCann Worldgroup, a od 2012 roku odpowiadała za zarządzanie zintegrowanymi projektami w całej agencji. Z branżą reklamową jest związana od 2003 roku.

W skład Grupy Ogilvy poza agencją Ogilvy & Mather wchodzi Ogilvy PR, Ogilvy Brand Consulting i dom produkcyjny Redworks.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa Ogilvy: Zuzanna Warowna-Toruńska odchodzi, zastąpi ją Agnieszka Wasilewska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl