SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grzegorz Kurzyński consumer sales managerem w Lenovo Polska

Grzegorz Kurzyński objął nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży produktów konsumenckich (consumer sales manager) w Lenovo Polska. Ponadto objął także kierownictwo nad kilkuosobowym działem sprzedaży produktów konsumenckich.

Grzegorz Kurzyński w Lenovo Polska będzie odpowiedzialny za wzmocnienie pozycji marki na rynku poprzez realizację planów sprzedaży oraz zwiększenie udziałów firmy w poszczególnych kategoriach produktowych.

Kariera zawodowa Grzegorza Kurzyńskiego uwzględnia 20 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży. Swoje kompetencje zdobywał w polskim oddziale firmy Sony Europe na stanowiskach kierowniczych, gdzie odpowiadał m.in. za prowadzenie działu szkoleń produktowych oraz kierował działem sprzedaży produktów konsumenckich. W tym czasie zarządzał także działem akcesoriów Sony Europe.

W czasie swojej wieloletniej pracy, Grzegorz Kurzyński, skutecznie wykorzystywał techniki handlowe i narzędzia marketingowe, co wielokrotnie przekładało się na wzrosty udziałów sprzedaży. Doświadczenie uzyskane w pracy z rynkiem sprzętu RTV może z powodzeniem przenieść na obszar produktów IT.

Grzegorz Kurzyński ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego na kierunku „Handel zagraniczny”.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Kurzyński consumer sales managerem w Lenovo Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl