SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hoop Cola się przytula (making of)

Jak zrealizowano i zakończono akcję Polski Dzień Przytulania promującą markę Hoop Cola? Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia materiałów making of.

Kampania komunikacyjna Polski Dzień Przytulania została po raz pierwszy zorganizowana w 2009 roku, a jej druga edycja odbyła się w bieżącym roku. Celem akcji było wsparcie nowego wizerunku Hoop Coli opartego na platformie Hooptymistyczny Ośrodek Otwierania Polaków i brand claimie „Odkręć się na innych”. W bieżącym roku kampania miała za zadanie zachęcić Polaków do okazania innym pozytywnych emocji w dniu 24 czerwca oraz zainteresować tym tematem media.

Głównym elementem akcji były eventy 24 czerwca w największych miastach. W Warszawie od samego rana pod budynkiem Sejmu zachęcano do przytulania polityków takich jak Janusz Palikot, Bolesław Piecha, Jarosław Zieliński, Michał Boni i Jerzy Wenderlich. Na placu Trzech Krzyży stworzony został Hug Park – przestrzeń darmowego przytulania, którą oprócz przechodniów odwiedzili również celebryci: Marek Kościkiewicz, Wojtek Brzozowski, Anna Samusionek, Piotr Zelt, Steve Allen, Kasia Burzyńska i Ania Prus. Natomiast w Poznaniu ze sceny ustawionej na Starym Rynku tłum zabawiali DJ-e radia Eska, a o godz. 18:00 zabrzmiał hymn Dnia Przytulania, wyłoniony spośród prawie 4 tys. zgłoszeń nadesłanych na konkurs prowadzony na stronie dzienprzytulania.pl. Wieczorem odbyły się koncerty zespołów Hey i Kumka Olik.

Ponadto wraz z portalem Sympatia.pl w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie zorganizowano pochody aktywistów Dnia Przytulania, którzy z transparentami oraz specjalnymi łapkami do przytulania, zachęcali przechodniów do przekazania sobie odrobiny pozytywnej energii

Akcję we współpracy z firmą Hoop Polska przygotowały i zrealizowały agencje Hypermedia (Isobar Polska) (działania w internecie: planowanie i zakup mediów, opracowanie kreacji, strony www i aktywności w serwisach społecznościowych), Data Solutions (organizacja eventu w Poznaniu) oraz Ciszewski PR (współtworzenie i realizacja strategii public relations).

Dołącz do dyskusji: Hoop Cola się przytula (making of)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl