SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

HYPERmedia dla Gemiusa

W ostatnich dniach największa internetowa firma badawcza Global eMarketing SA zmieniła nazwę na Gemius SA. Wydarzeniu temu towarzyszyło powstanie nowego serwisu internetowego firmy, której autorem jest agencja HYPERmedia. Nowy serwis wspomaga również nową strategię marketingową spółki, której celem jest umacnianie jej wizerunku jako firmy badawczej.

W projektowaniu serwisów www wykorzystujemy badania dostarczone przez Gemius SA, takie jak: określające funkcjonalność stron internetowych - na podstawie analizy trendów w badaniu gemiusTraffic, opisujące stopień dotarcia do grup docelowych - dane z badania gemiusProfile, a do oceny layoutów i bannerów - fokusy online. Podczas projektowania i wykonania www.gemius.pl mieliśmy okazję do wykorzystania wiedzy zdobytej dzięki badaniom wykonywanym przez Gemius SA. - mówi Krzysztof Zieliński, Projekt Manager w Agencji HYPERmedia - Unikalny charakter naszej pracy polegał na tym, że stworzyliśmy serwis, który jest przeznaczony między innymi dla nas, czyli agencji interaktywnych.

Artur Zawadzki Wiceprezes Gemius SA podkreśla doświadczenie i profesjonalizm we współpracy z HYPERmedia:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z HYPERmedia przy opracowywaniu nowej strony internetowej dla naszej firmy. Wierzymy, że doświadczenie Agencji HYPERmedia pozwoliło na stworzenie komunikatywnego serwisu dla naszych klientów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HYPERmedia dla Gemiusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl