SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

I etap zakończony

Już 10 000 Uprzywilejowanych Klientów Bols Vodka

Firma Bols Sp. z o.o. zakończyła pierwszy etap budowania programu bezpośredniej komunikacji z konsumentami. W oparciu o bazę danych sporządzoną przez firmę Acxiom Polska stworzono wstępną listę potencjalnych zainteresowanych zawierającą 5,2 mln osób, które wskazały wódkę Bols jako najczęściej spożywany alkohol.

Podczas następnego etapu przeprowadzono selekcję danych w oparciu o trzy kryteria: wiek,  wykształcenie i płeć. Według tych kryteriów wyłoniono 50 000 konsumentów zainteresowanych produktami i promocjami marki Bols, a następnie wysłano do nich listy z propozycją zostania uprzywilejowanym konsumentem BOLS VODKA.

Uprzywilejowany Konsument BOLS VODKA będzie mógł uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla niego promocjach i imprezach. Czekają na niego także atrakcyjne prezenty oraz najświeższe informacje o najnowszych produktach. Na powitanie każda
ze zgłaszających się osób otrzymała modny gadget - smycz.

Rezultat akcji  przerósł oczekiwania organizatorów. Po dwóch miesiącach otrzymano zwrotne odpowiedzi od ponad 10 000 konsumentów, co oznacza, że odpowiedzi nadesłało ok. 20 procent respondentów. Zazwyczaj tego typy mailing przynosi efekt na poziomie 3 – 4 proc.

W najbliższym czasie firma Bols planuje umieścić w promocyjnych opakowaniach wódki ankiety, które umożliwią zainteresowanym dołączyć do Uprzywilejowanych Klientów BOLS VODKA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: I etap zakończony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl