SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Czynajtis nie jest już prezesem Optizen Labs, zastąpił go menedżer JR Holding

Prezesem spółki Optizen Labs oferującej rozwiązania z zakresu digital publishingu został Artur Górski, członek władz wielu spółek zależnych JR Holding. Zastąpił na tym stanowisku Jacka Czynajtisa, największego akcjonariusza Optizen Labs.

Jacek Czynajtis, główny akcjonariusz Optizen LabsArticle

W połowie sierpnia Artur Górski kupił 16,51 proc. akcji Optizen Labs. Ponadto prezes JR Holding January Ciszewski nabył 15,98 proc. walorów Optizen Labs, a Agata i Zbigniew Laskowie - 11,98 proc.

Artur Górski od ponad roku jest szefem rady nadzorczej JR Holding. W br. wszedł do władz kilku spółek zależnych holdingu, m.in. został prezesem Ekipa Investments, Alda, Grupy Trinity, Vabun i Apollo Capital ASI i członkiem rady nadzorczej Gamedust.

Od jesieni 2016 roku jest wspólnikiem w Long Short Partners, a od 2016 do kwietnia br. był wiceprezesem Columbus Energy.

Jacek Czynajis nadal głównym akcjonariuszem Optizen Labs

Poprzedni prezes Optizen Labs Jacek Czynajtis pełnił tę funkcję od sierpnia 2011 roku.

Czynajtis pozostaje największym akcjonariuszem spółki, ma walory stanowiące 45,27 proc. jej kapitału.

W pierwszej połowie br. Optizen Labs zanotował spadek przychodów sprzedażowych z 353 do 270 tys. zł i wzrost wyniku netto z 11 tys. zł straty do 5 tys. zł zysku.

Spółka jest notowana na rynku bocznym warszawskiej giełdy. W czwartek przed południem jej akcje taniały o ok. 8 proc., przy kursie 2,54 zł kapitalizacja wynosi 21 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Jacek Czynajtis nie jest już prezesem Optizen Labs, zastąpił go menedżer JR Holding

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marketer
Kapitalizacja 21 mln zł przy półrocznych przychodach na poziomie ćwierć mln złotych i zerowych zyskach. Hmm…czyżbym nie rozumiał modelu biznesowego tego jednorożca? 🤨
A może spółka jest właścicielem cennej działki tuż przed odrolnieniem? 😂
odpowiedź
User
Kontrast
No no, 5 tysięcy złotych zysku w pół roku. Gigant
odpowiedź
User
Piter
Przychody 353 do 270 tys. zł i wzrost wyniku netto z 11 tys. zł straty do 5 tys. zł zysku. Kapitalizacja 21 mln pln. Warszawski rynek giełdowy w pigułce :-)
odpowiedź