SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Johanna Pawełek i Katarzyna Musznicka w SalesTube

Agencja martech & e-commerce SalesTube (Group One) rozwija zespół Intelligence Division. Do teamu dołączają dwie projekt managerki - Katarzyna Musznicka i Johanna Pawełek. Obie będą zarządzać projektami konsultingowymi z obszaru martech.

od lewej: J. Pawełek, K. MusznickaArticle

Johanna Pawełek zdobywała doświadczenie m.in. w Air France, gdzie pracowała jako junior product manager dla IFE - oferty rozrywki pokładowej. W  Accenture, z którego przeszła do Salestube, rozwinęła umiejętności digital marketingowe i zarządzania projektami dla międzynarodowych klientów. Ukończyła licencjat na kierunku Handel Międzynarodowy i studia magisterskie z Zarządzania Projektami i Innowacją na Sorbonie.

Katarzyna Musznicka przed SalesTube była związana z agencją One Eleven, gdzie pracowała jako project manager, a także z Accenture, w którym pełniła rolę data analyst. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunkach Digital Marketing i E-Commerce.

Musznicka i Pawełek dołączają do zespołu pod kierownictwem head of ID, Magdaleny Niewiadomskiej.

Dołącz do dyskusji: Johanna Pawełek i Katarzyna Musznicka w SalesTube

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl