SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamila Ceran nową naczelną TOK FM. Odchodzi Ewa Wanat

Ewa Wanat, dotychczasowa dyrektor radia TOK FM, po 9 latach pracy podjęła decyzję o rozstaniu ze stacją. W związku z tym Agora połączy redakcję informacyjną rozgłośni z newsroomem Grupy Radiowej Agory, a nową strukturą pokieruje Kamila Ceran. 

Kamila Ceran

Kamila Ceran

Ewa Wanat swoje odejście tłumaczy tym, że najlepiej czuje się w tworzeniu nowych rzeczy, a TOK FM, choć cały czas się rozwija, jest już stacją dojrzałą. - Jesteśmy wdzięczni Ewie Wanat za jej olbrzymi wkład w stworzenie wyjątkowej stacji, jaką jest dziś radio TOK FM. Życzymy jej kolejnych spektakularnych sukcesów zawodowych - mówi Bartosz Hojka, dyrektor segmentu Radio Agory.
 
W związku z uchwałą KRRiT o rozszerzeniu koncesji dla Radia TOK FM o siedem nowych częstotliwości - w Toruniu, Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim, Płocku, Radomiu, Kielcach i Elblągu - zasięg techniczny stacji może znacząco wzrosnąć, dlatego zarządy Grupy Radiowej Agory i Inforadia zdecydowały o zmianie struktury obszaru informacji funkcjonującego w ramach obu spółek.

W nowej strukturze newsroom obsługujący informacyjnie Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Roxy, w tym zespół kilkudziesięciu lokalnych reporterów w całej Polsce, podlegać będzie redaktorowi naczelnemu Radia TOK FM. Zostanie nim Kamila Ceran, przez wiele lat związana z grupą radiową Eurozet, gdzie jako dyrektor działu informacji zarządzała newsroomem pracującym na rzecz Radia Zet i innych stacji grupy. W Radiu Zet była również wydawcą, producentką, dziennikarką oraz korespondentką zagraniczną w Wielkiej Brytanii i Francji. Ma 18-letnie doświadczenie dziennikarskie.

>>> Duży spadek Radia ZET. Jaki wynik TOK FM? Raport Wirtualnemedia.pl

- Wierzymy, że nowa struktura organizacyjna umożliwi bardziej efektywne zarządzanie zespołem informacyjnym Grupy Radiowej Agory oraz zapewni wysoki poziom informacji w naszych stacjach muzycznych przy jednoczesnym organizacyjnym dostosowaniu newsroomu do obsługi informacyjnej Radia TOK FM w planowanych nowych lokalizacjach - dodaje Hojka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamila Ceran nową naczelną TOK FM. Odchodzi Ewa Wanat

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
niezrozumiała decyzja
9 8
odpowiedź
User
agorowiec były
a Hojka trwa! - jak to w korporacji.....
8 8
odpowiedź
User
Adam Jarecki
Między wierszami mam rozumieć, że na wiadomość o wyjęciu z redakcji TOK FM newsroomu Ewa Wanat wzięła torebkę i wyszła trzaskając drzwiami? Miała rację.
9 8
odpowiedź
User
walter
Agora oszczędza jak może i tyle w temacie

smutne to ....
9 8
odpowiedź
User
orlka
odchylenie lewackie nie przynosiło reklamy, to pora teraz na komercyjne radyjko
9 10
odpowiedź