SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamila Rogowska-Śwircz p.o. dyrektora generalnego Rady Reklamy

Od 11 lutego Kamila Rogowska-Śwircz, obecnie menadżer ds. projektów i komunikacji w Radzie Reklamy, będzie pełniła obowiązki dyrektora generalnego Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Pracę etatową w organizacji, z końcem stycznia br. kończy Zbigniew Gajewski.

Kamila Rogowska-ŚwirczKamila Rogowska-Śwircz

Zbigniew Gajewski jest prezesem Rady Reklamy od czerwca 2018 roku. Obowiązki łączył z funkcją dyrektora generalnego, którą objął w październiku 2017 roku.

Z końcem stycznia, Gajewski kończy etatową pracę w Radzie Reklamy. W związku z tym, p.o. dyrektora generalnego (w niepełnym wymiarze godzin) będzie pełnić Kamila Rogowska-Śwircz.

Zbigniew Gajewski wesprze Radę Reklamy społecznie

Zbigniew Gajewski pozostanie na stanowisku prezesa do wyboru nowego, na walnym zebraniu członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Ma się ono odbyć na najpóźniej na początku marca.

-  Rada Reklamy to niezwykle wartościowa organizacja biznesu. Realizuje wzorcowy model społecznej odpowiedzialności, czyli nie tylko deklaruje swoje wartości - Kodeks Etyki Reklamy - ale je też z żelazną konsekwencją egzekwuje. Temu służy właśnie działalność Komisji Etyki Reklamy, której uchwały dodatkowo "formatują" też rynek reklamowy od strony etycznej. Uważam, że to model wart popierania i realnego wsparcia - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Zbigniew Gajewski.

W rozmowie z naszym portalem Gajewski dodaje, że będzie dalej wspierać organizację społecznie.

Kamila Rogowska-Śwircz w Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy pracuje od maja 2017 roku jako menadżer ds. projektów i komunikacji. Doświadczenie zawodowe gromadziła w Narodowym Centrum Kultury, agencji Havas PR oraz fundacji Bęc Zmiana. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Kamila Rogowska-Śwircz p.o. dyrektora generalnego Rady Reklamy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl