SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karta kredytowa Nordea MasterCard Aspiracje

Nordea Bank Polska wprowadził do swojej oferty kartę kredytową Nordea MasterCard Aspiracje.

Karta, wydawana w dwóch wariantach: Standard i Gold, ma w okresie trwającej do 31 marca 2006 roku promocji najniższe oprocentowanie na rynku - tylko 5,5 proc. Dla wymagających klientów bank przygotował również bogaty pakiet ubezpieczeń, zawierający m.in. nowatorskie ubezpieczenie od utraty pracy.

- Wprowadzając kartę kredytową odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych klientów, którzy w badaniach deklarują chęć posiadania karty o atrakcyjnym oprocentowaniu, gwarantującej wysokie bezpieczeństwo i niewielkie obciążenia kosztowe wynikające z kredytowania - mówi Włodzimierz Kiciński, prezes zarządu Nordea Bank Polska. - Wzbogacenie oferty przyczyni się też na pewno do zwiększenia zainteresowania potencjalnych klientów produktami i usługami Nordea.

Kartę może otrzymać każdy, kto wypełni wniosek dostępny w oddziałach Nordea i na stronach internetowych www.nordea.pl oraz spełni jeden z dwóch warunków:
"  miesięczne dochody  w kwocie minimum 1 500 zł (MasterCard Standard) lub 5 000 zł (MasterCard Gold)
" wolne środki, które mogą być zabezpieczeniem limitu kredytowego karty.

W okresie promocji, czyli do 31 marca 2006 roku, karta wydawana jest bezpłatnie. Bank planuje, że po zakończeniu promocji cena za jej wydanie nie przekroczy 60 zł za kartę Standard i 200 zł za kartę Gold.

Limit kredytowy karty kredytowej Nordea Aspiracje ustalany jest indywidualnie i może wynieść maksymalnie  10 000 zł dla  karty Standard  i 50 000 zł dla karty Gold.
Co miesiąc właściciel karty otrzyma zestawienie wszystkich transakcji zawierające aktualną kwotę zadłużenia i wymaganą minimalną kwotę spłaty - 5 proc. zadłużenia. Użytkownik karty indywidualnie uzgadnia z bankiem termin spłaty kredytu. Może to być 6, 12, 18, 25 lub 30 dzień miesiąca.
Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni - oznacza to, że jeśli posiadacz karty spłaci całość zadłużenia z tytułu transakcji bezgotówkowych w terminie podanym na wyciągu, bank nie naliczy mu odsetek. Po spłaceniu zadłużenia nastąpi automatyczne odnowienie limitu o spłaconą kwotę.

Ważną zaletą karty kredytowej Nordea MasterCard Aspiracje jest bogaty pakiet ubezpieczeniowy obejmujący następujące ryzyka:
" utratę karty
" trwałą i czasową niezdolność do pracy
" utratę pracy
" NNW o sumie ubezpieczenia do 100 000 zł (MasterCard Standard) do 200 000 (MasterCard Gold)
" niewłaściwe użycia karty (np. użycie karty przez osobę nieuprawnioną: złodzieja, nieuczciwego znalazcę zagubionej karty).

Za możliwość korzystatnia z tego pakietu pobierana jest opłata w wysokości 0,65 proc. zadłużenia w rachunku karty. Pakietem ubezpieczeń NNW są objęci posiadacze kart kredytowych MasterCard Nordea Aspiracje Standard i Gold oraz członkowie rodzin towarzyszących im w podróży za granicę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karta kredytowa Nordea MasterCard Aspiracje

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rt55
zobacz także tu:

http://dobra-karta-kredytowa.blogspot.com
odpowiedź