SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz pokieruje kampanią partii Szymona Hołowni

Na czele sztabu wyborczego Polski 2050 Szymona Hołowni stanie Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Dyrektorka Instytutu Strategie 2050 będzie odpowiedzialna za strategię kampanii i koordynację zespołu, który poprowadzi partię do nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz i Szymon HołowniaArticle

"Mało znam osób tak kompetentnych, zdecydowanych i zwyczajnie mądrych, a jednocześnie tak dobrze potrafiących słuchać i szukać porozumienia, tam gdzie inni dawno by poszli na zwarcie. Niewiele ludzi tak dobrze rozumie starą politykę i tak radykalnie się z nią nie zgadza. Na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy tę niezgodę potrafią przekuć na pozytywny program dla Polski. Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz jest jedną z nich. Wiem, że najlepiej przeprowadzi nas przez kampanię i świetnie będzie współpracować z naszym koalicjantem PSL na wspólnej Trzeciej Drodze" - mówi Szymon Hołownia, przewodniczący partii.

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz ostatnio w Fundacji Batorego

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz jest dyrektorką Instytutu Strategie 2050. Z wykształcenia socjolożka, a z praktyki politolożka. Pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych (2012-14) oraz ambasadora RP w Federacji Rosyjskiej (2014-16). Od 2017 do 2019 dyrektorka forum Idei think tanku Fundacji Batorego.

"Celem kampanii jest mówienie, nie o tym co my mamy z #TrzeciejDrogi, ale o tym jaką korzyść z tego będą mieli Polacy. To pokonanie złości i strachu i stworzenie nowego rządu, który będzie mówił o rozwiązaniach, a nie o podziałach. Przez trzy ostatnie lata wraz z setką ekspertów, tworzyłam strategie dla Polski po PiS i chcę żeby te pozytywne rozwiązania były ważną częścią rozmowy, którą prowadzimy z Polakami. Chcę przede wszystkim mówić o naszych rozwiązaniach na przyszłość, a nie naszych oponentach. Nie tylko ja tak myślę, ale wszyscy z którymi pracuję. W naszym sztabie są wspaniali ludzie, ludzie z pasją i wspólnym celem" - tak opisuje stojące przed sobą wyzwania nowa szefowa sztabu.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz pokieruje kampanią partii Szymona Hołowni

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Putin sie cieszy
W polowie rosjanka, proputinowska, ambasador za czasow resetu, swietne relacje ma z rosyjskim rezimem. Juz wiemy jaki bedzie kurs.
odpowiedź
User
89hn
resort wraca do koryta
odpowiedź