SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W tym roku w serialach „Klan” i „M jak miłość” obejrzymy odcinki wigilijne

„Klan” słynął z odcinków wigilijnych, ale od siedmiu lat nie powstawały. W tym roku TVP zaprasza widzów na Wigilię do Lubiczów oraz Mostowiaków, ponieważ w „M jak miłość” także zobaczymy święta.

 

„Klan”, TVP1Article

Wierna widownia „Klanu” z pewnością pamięta, że święta u Lubiczów to okres wielkiej celebracji i spotkań rodzinnych. Począwszy od 1997 roku, święta na Sadybie, czyli u Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk) Chojnickich były stałym elementem fabularnym. To się niestety zmieniło w 2015, od kiedy produkcja zrezygnowała ze specjalnych odcinków świątecznych.

Odcinek wigilijny „Klanu”

Wigilia na Sadybie oznaczała spotkanie większości bohaterów w salonie u Elżbiety i Jerzego. Zawsze obok choinki spotykała się cała rodzina oraz znajomi, których Chojniccy chętnie zapraszali i gdy Jerzy zachęcał najmłodsze dzieci do poszukiwania pierwszej gwiazdki, wszyscy składali sobie życzenia i śpiewali kolędy. Dzięki temu prostemu zabiegowi fabularnemu Lubiczowie byli bardzo blisko swoich widzów. Dzielili z nimi święta i ten wyjątkowy moment w roku, kiedy wszyscy życzą sobie dobrze.

Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) oraz Elżbieta Chojnicka zwykle zarządzali wspólne śpiewanie kolęd i inaugurowali wieczór ze śpiewnikiem.

W tym roku specjalny odcinek wigilijny wyemitowany będzie nieco wcześniej niż zazwyczaj. Emisja zaplanowana jest na 24 grudnia w samo południe. W przeszłości odcinki wigilijne oglądaliśmy po „Teleexpressie”.

Wigilia u Mostowiaków

Wyjątkowo w tym roku także serial „M jak miłość” celebrował będzie ze swoimi widzami święta. Dotychczas, serial był spóźniony o pół roku w stosunku do rzeczywistego kalendarza. Gdy w Grabinie Mostowiakowie obchodzili Boże Narodzenie, widzowie cieszyli się latem i na odwrót. Tym razem jednak scenariusz „M jak miłość” zrównał się kalendarzowo z rzeczywistością i obejrzymy odcinek świąteczny. W odcinku pojawią się goście specjalni, m.in. z Australii na święta do Grabiny przyleci Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski).


Specjalny odcinek „M jak miłość” zatytułowany „Wigilia u Mostowiaków”, TVP2 wyemituje 24 grudnia o godz.20.00. Odcinek jest już dostępny na VOD TVP i wzbudził mieszane uczucia wśród widzów. Dyskusja dotyczy nieobecności przedstawicieli młodszego pokolenia, co budzi wątpliwości fabularne.

Powtórka odcinka świątecznego zaplanowana została na 27 grudnia, o godz. 20.55. Odcinek będzie luźno związany z aktualną sytuacją prezentowaną w odcinkach regularnych.

Dołącz do dyskusji: W tym roku w serialach „Klan” i „M jak miłość” obejrzymy odcinki wigilijne

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Iryk
Nie oglądam TVP blokuj!
odpowiedź
User
Mirek
Mostowiaków akurat będzie najmniej na tej wigilii. Każdy szanujący się aktor opuścił tę telenowelę.
odpowiedź
User
Iryk
Dno po prostu dno ale Kevin lepsze
odpowiedź