SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kleyff, Kłys, Brzozowski w zespole „Najlepszego programu” Eska TV

Tomasz Kleyff, Agnieszka Kłys, Franciszka Lewandowska i Filip Antonowicz dołączyli do stacji Eska TV w związku ze startem „Najlepszego programu” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W zespole nowej audycji znaleźli się także związani już z Grupą ZPR Media Wiktor Brzozowski i Paweł Ślęzak.

Article

Tomasz Kleyff został producentem „Najlepszego programu”. W przeszłości współprodukował on takie pozycje rozrywkowe jak „Na językach” dla TVN oraz „MTV Pimp My Ride by Coca Cola Zero” i „Rap Pamera” dla MTV Polska.

Agnieszka Kłys pracuje zaś jako kierownik produkcji nowego pasma Eska TV. W przeszłości była zaangażowana przy produkcji programów na żywo w TVP. Przez wiele lat koordynowała także produkcję programów i autopromocję stacji MTV Polska.

Wydawcami „Najlepszego programu” są Wiktor Brzozowski i Paweł Ślęzak. Brzozowski związany był dotąd z Grupą ZPR Media, bo wspólnie z Agnieszką Szkutą prowadzi poranek w Esce Rock pod tytułem „@ktywacja. Stworzył też autopromocję kanału Comedy Central, pracował jako redaktor kreatywny przy „Szymon Majewski Show” (TVN) i przy scenariuszach do „Celebrity Splash!” (Polsat). Paweł Ślęzak pracował dotąd jako wydawca większości produkcji kanału Eska TV. Dodatkowo pełnił funkcję redaktora „Eska TV News”.

Podwydawcami nowego magazynu muzycznej stacji zostali zaś Franciszka Lewandowska i Filip Antynowicz. Lewandowska w przeszłości pracowała w Grupie TVN przy serwisie Veedo.pl, zaś Antynowicz prowadził audycję w radiowej Czwórce „cztery:gramy!” i był copywriterem w agencji Ogilvy & Mather.

„Najlepszy program” to nowe codzienne pasmo na żywo z muzyką, konkursami, materiałami z sieci, rozmowami i newsami. Magazyn będzie miał czterech prowadzących - dwie występujące na zmianę pary: Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Aleksandrę Kot oraz Janka Pirowskiego i Martę Laux. Eska TV „Najlepszy program” będzie emitować w dni powszednie od 16.00 do 18.00 począwszy od 29 czerwca br. (dowiedz się więcej).

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w maju br. udział stacji Eska TV w rynku wyniósł 0,45 proc. (więcej na ten temat).

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kleyff, Kłys, Brzozowski w zespole „Najlepszego programu” Eska TV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl