SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Ustowski: z K2 Internet do Move Closer

Krzysztof Ustowski, dotychczasowy dyrektor IT w K2 Internet, dołącza do software house Move Closer na stanowisko VP of engineering.

Krzysztof UstowskiArticle

Ustowski będzie odpowiedzialny przede wszystkim za bezpieczeństwo tworzonych przez firmę rozwiązań.

Krzysztof Ustowski jest związany z branżą IT od 17 lat. Ostatnie 14 lat pracował w K2 Internet, gdzie od roku 2014 pełnił funkcję dyrektora IT. Specjalizuje się w technologii PHP oraz zagadnieniach związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Jako dyrektor IT, przewodził 50-osobowemu zespołowi odpowiedzialnemu za wytwarzanie produktów internetowych oraz oprogramowanie.

Sprawował biznesową opiekę i realizował projekty dla m.in. takich marek jak PKN Orlen, PKO BP, Toyota Bank, PZU, Aviva, IKEA, Centrum Nauki Kopernik i Volkswagen.

- Przez ostatnie kilkanaście lat miałem okazję zbudować i rozwijać wiele produktów cyfrowych, poznając proces tworzenia z różnych perspektyw. Od strony technicznej jako programista, architekt oraz lider zespołu. Od strony biznesowej jako dyrektor działu wytwarzającego oprogramowanie. Doświadczenie to pozwoliło mi być merytorycznym partnerem dla naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających, m.in. z sektora bankowego. Z Piotrem Niewczasem znamy się od lat. Kiedy odpowiadał mi o tym, jaki zespół buduje oraz o bardzo dynamicznym rozwoju Move Closer, uznałem, że nie może mnie tu zabraknąć - mówi Krzysztof Ustowski.

Move Closer to polski software house, który specjalizuje się w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań e-commerce, projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych i mobilnych oraz performance marketingu. Firma realizuje projekty dla polskich i zagranicznych korporacji i startupów. Stałymi klientami Move Closer są m.in. CBRE, Continental, Dr Irena Eris, Dr. Oetker, Kopalnia Soli „Wieliczka”, Mercer, czy Papaya Films.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Ustowski: z K2 Internet do Move Closer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl