SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kujawsko-pomorskie szuka firmy marketingowej, wymagana osoba z tytułem doktora habilitowanego

Władze kujawsko-pomorskiego zaprosiły agencje do składania ofert na opracowanie tożsamości marki tego regionu oraz programu działań marketingowych. Wymagają przy tym, by w zespole agencji zainteresowanych współpracą była osoba z tytułem co najmniej doktora habilitowanego.

Wybrana agencja zajmie się opracowaniem tożsamości marki regionu kujawsko-pomorskiego oraz przygotowaniem programu działań marketingowych zawierających podstawowe elementy systemu zarządzania marką do roku 2020. Do jej zadań należeć będzie przygotowanie założeń strategii tej marki (synteza tożsamości marki, zdefiniowanie korzyści oraz długookresowe wytyczne strategiczne dotyczące budowy marki) oraz planu działań związanych z kreacją i promocją marki regionu kujawsko-pomorskiego do roku 2020. Agencja będzie pracować dla władz tego regionu do końca listopada br.

Władze kujawsko-pomorskiego postawiły przed firmami zainteresowanymi współpracą dwa kluczowe warunki udziału w prowadzonym postępowaniu. Pierwszy mówi o tym, że udział w nim może wziąć firma, która ma w zespole lub zatrudni przynajmniej jedną osobę posiadającą co najmniej stopień naukowy doktora habilitowanego, której działalność naukowa i badawcza jest związana z marketingiem miejsc i brandingiem. Drugim warunkiem jest zatrudnianie osoby z minimum siedmioletnim doświadczeniem w działalności doradczej i szkoleniowej związanej z marketingiem terytorialnym, brandingiem miejsc.

Zainteresowane agencje mogą składać swoje oferty do 14 lipca.

Dołącz do dyskusji: Kujawsko-pomorskie szuka firmy marketingowej, wymagana osoba z tytułem doktora habilitowanego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nicx
I ponad 20-letnim doświadczeniem w social media :) Pogratulować nieudanego copy-paste albo napisania zamówienia pod szwagra.
odpowiedź