SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lifetube ma nowego prezesa

Jakub Różycki został nowym prezesem agencji influencer marketingu Lifetube (Mediacap). Od grudnia 2022 roku na tym stanowisku był wakat. 

Jakub RóżyckiJakub Różycki

Jakub Różycki ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracującymi w obszarze nowych technologii. Przez 7 lat z ramienia McKinsey doradzał spółkom z różnych branż, a ostatnie lata spędził na stanowiskach kierowniczych w strukturach Allegro i Shoppee.

- W nowoczesnym biznesie social mediowym takim, jak Lifetube, ważne są dwa aspekty: z jednej strony relacyjność, znajomość branży i doskonałe rozumienie grupy docelowej, a z drugiej zmysł analityczny, wyczucie technologii i zaufanie do danych. Ten pierwszy obszar mamy od lat doskonale zaopiekowany, zarówno na poziomie zarządu Lifetube’a, jak i kluczowych managerów. Natomiast dzięki zatrudnieniu Jakuba zdobywamy istotne kompetencje w tym drugim obszarze. To pozwoli nam konsekwentnie realizować ambitne cele związane ze wzrostem w najbliższych latach i utrzymać pozycję lidera. Cieszymy się, że kolejna uzdolniona osoba zasila nasze szeregi - mówi Jacek Olechowski, prezes zarządu Mediacap.

Zobacz: Lifetube oferuje twórcom technologię AI do automatycznego tłumaczenia wideo

Wakat na stanowisku prezesa Lifetube

Przez ostatnie miesiące stanowisko prezesa nie było obsadzone. Po odejściu Pawła Stano w grudniu 2022 roku, firmą zarządzał executive committee czyli ciało operacyjno-zarządcze złożone z 8 kluczowych managerów, wspierane bezpośrednio przez właścicieli z Mediacap.

- W swojej karierze doradzałem spółkom i zarządzałem zespołami z wielu różnych branż, ale wspólnymi mianownikami była zawsze technologia i dynamiczny rozwój. Właśnie te aspekty są kluczowe w dzisiejszym influencer marketingu i ekonomii twórców. Postawiłem sobie za cel poprowadzić Lifetube ścieżką, którą podążają liderzy tej branży z największych rynków na świecie i dziękuję właścicielom z Mediacap za zaufanie w tym zakresie - mówi Jakub Różycki, prezes Lifetube’a.

Zobacz: LTTM tworzy LifeTube Creative Lab, kieruje nim Małgorzata Jakimowicz

W październiku 2023 roku Lifetube przeszedł rebranding, w ramach którego uproszczono strukturę marek, opracowano nowe produkty dla twórców i reklamodawców oraz zmieniono  identyfikację wizualną.

Lifetube należy do grupy marketingowo-technologicznej Mediacap (właściciel Freundschaft, IQS, Lifetube, Relatable).

Dołącz do dyskusji: Lifetube ma nowego prezesa

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Błotko
nowoczesnym biznesie social mediowym takim, jak Lifetube, ważne są dwa aspekty: z jednej strony relacyjność, znajomość branży i doskonałe rozumienie grupy docelowej (...)Ten pierwszy obszar mamy od lat doskonale zaopiekowany, zarówno na
poziomie zarządu Lifetube’a, jak i kluczowych managerów

Jacek weź zejdź na ziemię, chyba że o jakieś innej firmie piszesz, każdy kluczowy manager, to już dawno wyskoczył z Titanica. Może czegoś ci nie mówią?
odpowiedź
User
J
Kompletnie goscia nie kojarze. Nie mam pojecia co tam mozna naprawic w LT lub poprawic bez doswiadczenia w branzy influ. To troche jakbys na szefa kopalni wział piekarza. Nie mój cyrk
odpowiedź
User
ok
Co pan będzie robił?
odpowiedź