SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Guza w „Rzeczpospolitej”. Przechodzi z Business Insider Polska

Łukasz Guza z początkiem marca objął stanowisko zastępcy szefa działu prawnego „Rzeczpospolitej” (Gremi Media) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Ostatnio dziennikarz współtworzył dział prawny w Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska). 

Łukasz Guza w „Rzeczpospolitej” będzie pracował w zespole kierowanym przez Ewę Szadkowską. Przejmie obowiązki Wojciecha Tumidalskiego, który 1 lutego został redaktorem naczelnym Polskiej Agencji Prasowej. 

Łukasz Guza z ponad 20-letnim doświadczeniem

Od jesieni 2022 roku Łukasz Guza był związany z sekcją Prawo w Business Insider Polska, którą kieruje Jolanta Ojczyk.

Guza z mediami związany jest od ponad 20 lat, specjalizuje się w prawie pracy i rynku zatrudnienia Łukasz Guza. W latach 2005-2022 pracował w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Z wykształcenia prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Laureat stypendium Prezesa Rady Ministrów Jerzego Buzka oraz nagród m.in. Pracodawców RP, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych oraz Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. Wielokrotny laureat nagrody dziennikarskiej Głównego Inspektora Pracy. 

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS, współautor publikacji książkowych z zakresu prawa pracy.

W czwartym kwartale 2023 roku średnia sprzedaż wydania „Rzeczpospolitej” wyniosła 30 181 egzemplarzy - pokazują dane Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt PBC”, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Plasuje to tytuł na czwartym miejscu wśród dzienników w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Guza w „Rzeczpospolitej”. Przechodzi z Business Insider Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Dobry transfer
odpowiedź
User
Marian
BI traci kolejne nazwisko
odpowiedź