SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Niewola: z TVN do Grupy LuxMed

Do Grupy Lux Med dołączył Łukasz Niewola, który objął funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej i PR. Ostatnio pracował w TVN24 BiS.

Łukasz Niewola / fot. materiały prasowe Article

Łukasz Niewola zarządza strategią wizerunkową oraz komunikacyjną Grupy Lux Med. Przez ostatnie dziewięć lat pracował w TVN. Od początku 2018 roku był zastępcą dyrektora w TVN24 BiS. Ma 13-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze dziennikarstwa, PR i komunikacji. Od 2007 roku pracował na stanowiskach menadżerskich i dyrektorskich w Noble Bank czy Home Broker.

Z Łukaszem Niewolą współpracują Katarzyna Michaliszyn - wicedyrektor komunikacji korporacyjnej odpowiedzialna za komunikację korporacyjną i CSR Grupy oraz Grzegorz Stachacz -  wicedyrektor ds. PR medycznego, który odpowiada za public affairs i PR obszaru medycznego. Stachacz kierował poprzednio departamentem, za który odpowiada obecnie Niewola.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

         

Katarzyna Michaliszyn pracuje w PR i komunikacji od 17 lat. Od 2006 roku związana z Grupą LUX MED, gdzie od 2012 pełniła rolę menadżera, a od 2018 wicedyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach PR oraz firmach badawczych realizując projekty dla największych międzynarodowych i polskich firm. Ukończyła studia z zakresu PR, marketingu i zarządzania. Jest też absolwentką studiów podyplomowych SGH z obszaru psychologii biznesu.

     

Grzegorz Stachacz przez ostatnie półtora roku pełnił funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej w LUX MED. W branży healthcare od 10 lat, a od 2013 ściśle związany z public affairs i govermental relations. Wcześniej pracował m.in. dla Medicover czy też Ministerstwa Zdrowia. Ukończył studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego. Jest też absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Niewola: z TVN do Grupy LuxMed

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kaiser
akcja ewakuacja z tvn trwa w najlepsze. bardzo fajny chłopak, poradzi sobie
15 13
odpowiedź
User
Mewa
Brawo Niewolson, gratulacje dla luxmedu.
13 45
odpowiedź
User
Red aktor
Razem z Wojda trzymali nasz kanał na powierzchni. Najpierw do tvn24 odszedł jeden, a teraz poza organizacje drugi. Smutne
9 0
odpowiedź
User
Jerzy
zagaszają Wiertło, a to tylko kolejny na to dowód.
6 1
odpowiedź
User
andrzej
Tak podupadł na zdrowiu w tym moluchu TVNowskim, że już tylko po vip pakiet do luxmed
4 0
odpowiedź