SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Małek podcast managerem w LTTM

Maciej Małek objął stanowisko podcast managera w grupie LTTM (obejmuje marki LifeTube, TalentMedia, Gamellon, HubYT i Mellon Media) należącej do Mediacapu. Wcześniej pracował m.in. w FWW Communication, NextWeb Media i Wirtualnej Polsce.

Maciej Małek Article

Małek będzie odpowiadał za rozwój oferty dla reklamodawców, pozyskiwanie nowych podcasterów do sieci oraz wsparcie już zrzeszonych twórców.

- W LTTM chcemy zbudować łącznik między twórcami podcastów a markami. Twórcom dać możliwość rozwoju, eksperymentowania, wzbogacenia zaplecza technicznego i merytorycznego, a także szansę na profesjonalizację swojej działalności i stworzenia z podcastów biznesu. Markom z kolei umożliwić dostęp do aktywnej, zaangażowanej i często umiarkowanie spenetrowanej reklamowo publiczności. W medium, które oddziałuje na emocje i wyobraźnie odbiorcy w niespotykanie intensywny sposób - zapowiada Maciej Małek.

Od ub.r. Małek prowadzi serwis PodcastBlog na temat rynku podcastów w Polsce i na świecie oraz związany z nim podcast „Interpretacje Dowolne”.

Wcześniej pełnił funkcję project managera w agencji FWW Communication oraz pracował w Blomedia, NextWeb Media i Wirtualnej Polsce. Odpowiadał za przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowych, komunikację i promocję takich marek jak: Lenovo, HTC, LG, Canon Polska, Rockwool. Z branżą marketingową jest związany od 10 lat.

Grupa LTTM została utworzona dwa miesiące temu, obejmuje sieć partnerską TalentMedia, przejęte w br. LifeTube i Gamellon oraz dwie nowe marki: HubYT do kreowania kampanii z youtuberami oraz Mellon Media odpowiedzialny za produkcję własnych formatów na YouTube'a.

W minionym kwartale holding marketingowo-badawczy Mediacap osiągnął wzrost przychodów o 51,6 proc. do 32,03 mln zł i zysku EBITDA o 53 proc. do 2,6 mln zł, a jego wynik netto zmalał z 661 tys. zł zysku do 216 tys. zł straty. Grupa LTTM, obejmująca sieci partnerskie LifeTube, TalentMedia, Gamellon, zanotowała 12,8 mln zł przychodów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Małek podcast managerem w LTTM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl