SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Piotrowska, Maciej Wroński, Jakub Otłowski w Clear Channel Poland

Do zespołu firmy reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland dołączyli Magdalena Piotrowska, Maciej Wroński, Jakub Otłowski.W strukturze firmy awansował też Maciej Dudziński.

Article

Magdalena Piotrowska, Maciej Wroński, Jakub Otłowski dołączyli do zespołu sprzedaży bezpośredniej.

Magdalena Piotrowska, związana z branżą mediową od 2007 roku. Pracowała w takich firmach jak, IMS, Media Miejskie (Business Consulting), Telewizja Puls. Przez ostatnie lata związana z Grupą ZPR Media. Współpracowała zarówno z klientami bezpośrednimi, jak i domami mediowymi.

Maciej Wroński przeszedł do Clear Channel Polska ze spółki Yieldbird (Agora IT), wcześniej pracował jako project manager w VML Poland oraz Biurze Reklamy Polsat Media będąc sccount managerem w agencji mobile marketingu Mobiem (Grupa Polsat-Interia) odpowiedzialnym m.in. za budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami bezpośrednimi, dostawcami oraz podmiotami korporacyjnymi na rynku usług B2B. Poprzednio był również Koordynatorem Sprzedaży Marki CJG24 oraz Sport.pl (Agora).

Jakub Otłowski przez ostatnie 5 lat był związany z branżą eventową i odpowiadał za sprzedaż nowoczesnych technologii (techniki estradowej, multimediów, oświetlenia, dźwięku, efektów specjalnych, a także automatyki scenicznej i autorskich rozwiązań w tej dziedzinie), najem powierzchni oraz kompleksową produkcję wydarzeń.
Zrealizował szereg projektów B2B: konferencji, premier produktów, ramówek, reklam telewizyjnych, koncertów, festiwali, również eventów online oraz hybrydowych. Do jego głównych zadań należało aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, utrzymywanie z nimi relacji biznesowych oraz prowadzenie i całościowa realizacja projektów.

Z kolei Maciej Dudziński awansował w strukturach Clear Channel na stanowisko marketing & product managera. Będzie łączył swoje dotychczasowe doświadczenie produktowe z działaniami marketingowymi, wspierającymi sprzedaż. Z Clear Channel Poland jest związany od 6 lat.

 

Dołącz do dyskusji: Magdalena Piotrowska, Maciej Wroński, Jakub Otłowski w Clear Channel Poland

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserwator
A ja mam jedno pytanie. Skąd ta ciągłą rotacja w tej firmie? Co tam jest nie tak, że ciągle szukają ludzi?
odpowiedź