SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Mamo, to ja' dba o zdrowie

Bezpłatne wizyty lekarskie dla dzieci z 'Mamo, to ja'

Podczas najbliższego weekendu 21 i 22 maja miesięcznik organizuje akcję pod hasłem: Mamo, to ja - pamiętaj o moim zdrowiu.

W ramach akcji w pięciu miastach w Polsce - Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu będzie można zapisać dziecko na bezpłatną wizytę do najlepszych lekarzy pięciu specjalizacji - pediatrii, ortopedii, neurologii, dietetyki i alergologii. Badania  odbędą się w wyznaczonych oddziałach klinik medycznych LUX- MED, który wspólnie z Instytutem Pampers i firmą Nestle jest partnerem akcji. Czytelnicy Mamo, to ja mogą zapisać dziecko na bezpłatną wizytę lekarską za pośrednictwem specjalnie uruchomionej infolinii 0801 80 08 08.

"Akcja została zainicjowana przede wszystkim w celu szerzenia profilaktyki zdrowotnej. Chcemy uświadomić młodym rodzicom jak ważne jest dbanie o zdrowie dzieci już od urodzenia, aby w przyszłości można było uniknąć wielu chorób. Jesteśmy przygotowani do przebadania około dwóch i pół tysiąca małych pacjentów.
Ogólnopolska kampania informacyjna będzie przeprowadzana w radiu RMF FM, radiu WAWA, telewizji Mini Mini, i na nośnikach reklamy zewnętrznej typu Citylight poza tym w tytułach wydawanych przez Edipresse m.in. w Przyjaciółce, Mamo, to ja, Twoim Dziecku, Vicie oraz w prasie regionalnej i w Internecie, patronem medialnym został TVP3 - mówi Agnieszka Około-Kułak - dyrektor promocji miesięczników dla rodziców Mamo, to ja i Twoje Dziecko.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Mamo, to ja' dba o zdrowie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl