SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Marchlewska w zespole ARC Rynek i Opinia

Marta Marchlewska rozpoczęła współpracę z zespołem ARC Rynek i Opinia, w którym konsultuje badania ilościowe i zarządza wybranymi projektami badawczymi.

Marta MarchlewskaArticle

Marta Marchlewska jest doktorem nauk społecznych, specjalizuje się w zaawansowanych analizach danych, np. wykorzystywaniu analiz regresji w badaniach marketingowych, psychometrii i metodologii badań oraz w badaniach segmentacyjnych.

Prowadzi również badania naukowe. Jej kluczowe zainteresowania badawcze dotyczą przede wszystkim psychologii społecznej i politycznej, np. przełożenia typu naszej samooceny na wybory polityczne (np. poparcia dla systemu demokratycznego), sposobu, w jaki możemy identyfikować się z grupa własną (np. narodem) i jak identyfikacja ta przekłada się na nasze działania (np. chęć wsparcia versus wykorzystania grupy własnej). Bada również teorie spiskowe w świecie polityki i mediów oraz ich skutki.  

Marta Marchlewska jest pracowniczką Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk oraz wykładowczynią na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Marta Marchlewska w zespole ARC Rynek i Opinia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
As
Badacze... to brzmi naprawde dummie. 😜🤡😜
odpowiedź