SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Metz, Wrona, Mann i Niedźwiecki w kampanii radiowej Trójki „Muzykami nie jesteśmy, ale gramy najlepiej w Polsce"

Pod hasłem „Muzykami nie jesteśmy, ale gramy najlepiej w Polsce" wystartowała kampania promocyjna radiowej Trójki. Spot przygotowała agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda.

Article

Film zrealizowano w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Wzięli w nim udział dziennikarze radiowej Trójki: Anna Gacek, Agnieszka Szydłowska, Piotr Baron, Marcin Łukawski, Michał Margański, Piotr Metz, Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Hirek Wrona oraz, w roli lektora, Wojciech Mann.

W rolę dyrygenta wciela się Michał Klauza – dyrektor artystyczny Polskiej Orkiestry Radiowej. Muzycy orkiestry grają jingle radiowej Trójki, w ich role wcielają się dziennikarze Trójki.

Spot emitowany jest w telewizji, w kinach i w internecie.

Reżyserem spotu jest Dariusz Rzontkowski z Agencji Huta 19 im. Joachima Fersengelda.

Kolejna odsłona kampanii „Muzykami nie jesteśmy, ale gramy najlepiej w Polsce" zaplanowana jest na jesień. Premiera kampanii miała miejsce wiosną tego roku.

Od marca do maja br. udział w rynku radiowym Programu Trzeciego Polskiego Radia wyniósł 6 proc.

Dołącz do dyskusji: Metz, Wrona, Mann i Niedźwiecki w kampanii radiowej Trójki „Muzykami nie jesteśmy, ale gramy najlepiej w Polsce"

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
dali radĘ
odpowiedź
User
Dobre ale nie to
Rozumiem, że Trójka teraz bije się o słuchaczy RMF Classic i Dwójki?
odpowiedź
User
widz555
Reklamy fajne, ale na przykład czy ktoś kojarzy jeszcze "tamtą" MTV? Myślę, że Trójka pod #dojnązmianą wykonała podobny skręt intelektualny co kiedyś MTV.
odpowiedź