SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Bojko lab leadem w polskim oddziale Dynatrace

Michał Bojko, do tej pory dyrektor ds. badań i rozwoju w zakresie inteligentnego oprogramowania, awansował na stanowisko lab leada w polskim oddziale Dynatrace.

fot.mat.pras.fot.mat.pras.

Bojko będzie odpowiedzialny za strategię gdańskiego laboratorium Dynatrace oraz budowanie i nawiązywanie strategicznych partnerstw m.in. w zakresie rozwoju inżynierii oprogramowania. Do pierwszych z nich należeć będzie współpraca z gdańskimi placówkami - Uniwersytetem Gdańskim, Wyższą Szkołą Bankowości, Zespołem Szkół Łączności oraz Zespołem Szkół Energetycznych.

Odpowiada też za strategię gdańskiego laboratorium firmy, jej egzekucję, a także za inicjowanie partnerstw biznesowych oraz współpracę ze szkołami średnimi i uczelniami.

Michał Bojko z Dynatrace związany jest od ponad roku i do tej pory zajmował stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju oraz koordynatora współpracy z działem Customer Support.

Przed dołączeniem do Dynatrace Michał Bojko odpowiadał za zarządzanie i wdrażanie strategii rozwoju oprogramowania dla różnych obszarów biznesowych, zarządzanie obszarami P&L, wzrostu, skalowalności, integracji oraz transformacji cyfrowej. Pracował zarówno na stanowiskach technicznych oraz kierowniczych dla firm z branży paliwowej, chemicznej, HVAC czy lotniczej. Doświadczenie zdobywał na międzynarodowych rynkach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Rumunii, Holandii, Szwecji czy Kanadzie.

W realizacji nowych zadań Michał Bojko będzie ściśle współpracował z Adamem Jakubowskim, starszym dyrektorem ds. rozwoju oprogramowania oraz Ewą Szczepkowską, szefową działu People Operations w Dynatrace w Gdańsku.
           

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Michał Bojko lab leadem w polskim oddziale Dynatrace

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl