SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Miejska Karta Płatnicza od Citibank i ZTM

Citi Handlowy we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie (ZTM) wprowadzają Miejską Kartę Płatniczą. To tradycyjna karta płatnicza, na której klienci banku będą mogli kodować imienne bilety długookresowe. 3 tys. pierwszych klientów otrzyma iPody Shuffle.

Miejska Karta Płatnicza od Citibank i ZTM

Miejska Karta Płatnicza Citibank łączy funkcjonalności karty płatniczej Citibank i Warszawskiej Karty Miejskiej. Warszawiacy na tę samą kartę, którą dokonują płatności mogą jeszcze wgrać okresowy bilet ZTM. Zyskują wtedy "plastik", który uprawnia ich nie tylko do dokonywania płatności czy wypłat z bankomatów, ale jednocześnie jest nośnikiem imiennych długookresowych biletów komunikacji miejskiej.

Wraz z wprowadzeniem Miejskiej Karty Płatniczej Citibank zwiększa się liczba punktów, w których można wyrobić spersonalizowany nośnik biletów komunikacji miejskiej. Oprócz 7 Punktów Obsługi Pasażerów ZTM, klienci Citi Handlowy mogą uzyskać go także w 26 oddziałach banku. Karta jest spersonalizowana - obok imienia i nazwiska umieszczane jest na niej także zdjęcie posiadacza, które może być zrobione na miejscu w oddziale banku.

Miejska Karta Płatnicza Citibank umożliwia także uzyskanie rabatu na bilety komunikacji miejskiej w Warszawie. Posiadacze tylko Miejskiej Karty Debetowej Citibank na zakupie okresowych biletów miejskich mogą zaoszczędzić 10 proc. W przypadku biletów miejskich 30-dniowych, normalnych stanowi to oszczędności rzędu 94 zł rocznie. Warszawiacy, którzy będą korzystać z dwóch typów karty płatniczej – Karty Debetowej i Kredytowej Citibank - otrzymają zwrot 20 proc. kwoty wydanej na zakup biletu. Wówczas klienci oszczędzić będą mogli 188 zł rocznie. Rabaty te realizowane są w formie zwrotu przez bank określonej części wartości zakupionego biletu na rachunek konta lub karty kredytowej. Zwroty dokonywane są z końcem następnego miesiąca.

Ofertą objęte są imienne długookresowe bilety ZTM – 30- i 90-dniowe, ulgowe i normalne, na jedną lub na wszystkie linie, ważne w pierwszej lub pierwszej i drugiej strefie biletowej. Zniżkę uzyskają także pasażerowie kupujący bilety przez internet. Oferta dostępna jest w oddziałach Citi Handlowy w okręgu warszawskim oraz w wybranych kioskach sieci InMedio i Relay.

Szczegółowe informacje na temat oferty oraz listę placówek z ofertą Miejskiej Karty Płatniczej Citibank można uzyskać na online.citibank.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Miejska Karta Płatnicza od Citibank i ZTM

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dziadzioniunio
Ok, zysk Citi jest widoczny golym okiem. Gdzie jest jednak interes miasta w podpisaniu takiej umowy tylko z jednym wybranym bankiem?
8 8
odpowiedź