SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Miłosz Wiatrowski-Bujacz prowadzącym audycji „Status” na platformie newonce

Na antenie newonce (newonce.media) zadebiutował Miłosz Wiatrowski-Bujacz, który został nowym prowadzącym audycji „Status”. Program poprowadzi wymiennie z Dominiką Sitnicką, dziennikarką OKO.press. Wszystkie audycje „Status” są dostępne w formie podcastu na platformie newonce.

Miłosz Wiatrowski-Bujacz (fot. materiały prasowe)Article

Miłosz Wiatrowski-Bujacz to dziennikarz „Gazety Wyborczej”, twórca popularnego profilu instagramowego „Miłosz.miedzy.innymi", historyk i ekonomista specjalizujący się w historii intelektualnej kapitalizmu, a także doktorant na Wydziale Historii Uniwersytetu Yale. Wcześniej pracował jako konsultant w Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) oraz w Kolegium Europejskim w Natolinie.

„Miłosz Wiatrowski-Bujacz to świetny dziennikarz, który przeczy populistycznej narracji o polityce, gospodarce i społeczeństwie. W swoich programach chce stworzyć przestrzeń, w których nie ma miejsca dla komunałów i utartych frazesów. Niezmiennie, w »Statusie« chcemy dyskutować z narracją przedstawianą przez media głównego nurtu, dlatego czujemy, że Miłosz i Dominika Sitnicka to dobrze uzupełniający się duet. Gościnnie, w audycji będzie pojawiać się też Lech Podhalicz, który będzie komentować ważne i bieżące wydarzenia w świecie popkultury” – mówi Marta Malinowska, dyrektorka zarządzająca pasma radiowego na platformie newonce.

Programu „Status” można posłuchać na żywo we wtorki i czwartki o godz. 16, a także w formie podcastów na platformie newonce. Pierwszy epizod audycji z udziałem Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza „Czy sumienie lekarza powinno decydować o dostępie do legalnej aborcji?” jest już dostępny.

W 2021 roku firma zanotowała 13,9 mln zł przychodów i 104 tys. zł zysku netto. Pod koniec 2021 roku uruchomiono usługę subskrypcyjną newonce.club.

Dołącz do dyskusji: Miłosz Wiatrowski-Bujacz prowadzącym audycji „Status” na platformie newonce

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
UCHO.digital
Jakościowy ruch!
odpowiedź
User
karol
lewackie pierdy
odpowiedź