SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Lewandowska, Iza Gębczyk, Weronika Orczykowska i Żaneta Żebrowska w Minds & Roses

Anna Lewandowska, Iza Gębczyk, Weronika Orczykowska i Żaneta Żebrowska dołączyły do agencji badawczej Minds & Roses.

Góra: Anna Lewandowska (z lewej) i Iza Gębczyk; Dół: Weronika Orczykowska (z lewej) i Żaneta Żebrowska Article

Anna Lewandowska to ekonomistka i badaczka ilościowa. W Minds & Roses prowadzić będzie badania Customer Experience dla klientów z sektora motoryzacyjnego oraz finansowego Z badaniami rynku związana jest od 2000 roku, w Kantarze zajmowała pozycję account managera.

Iza Gębczyk w Minds & Roses prowadzić będzie badania dla klientów z rynku FMCG, petrochemicznego i technologicznego. Przez ostatnie 15 lat pracowała w Kantarze jako managing consultant. Oprócz klasycznych badań marki oraz komunikacji specjalizuje się w tematyce shopper experience – począwszy od obserwacji sklepowych, po badania z wykorzystaniem nowych technologii (shopper etnography).

Weronika Orczykowska w Minds & Roses będzie wspierała klientów w badaniach eksploracyjnych, projektowaniu innowacji oraz mapowaniu procesów Customer Journey. Przez ostatnie 3 lata związana była z Kantarem, gdzie pracowała w projektach na szczeblu lokalnym i międzynarodowym.. Jest polonistką i lingwistką z doświadczeniem dziennikarskim

Żaneta Żebrowska jest etnolożką i badaczką jakościową. Specjalizuje się w komunikacji społecznej. Ma bogate doświadczenie w realizacji projektów dotyczących innowacji na rynku alkoholowym oraz badań segmentacyjnych.

Obecnie zespół Minds & Roses liczy 24 osoby.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Lewandowska, Iza Gębczyk, Weronika Orczykowska i Żaneta Żebrowska w Minds & Roses

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl