SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mmd i A.I.S.E. razem

Firma Mmd Corporate rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem Producentów Mydła, Detergentów i Środków Czystości A.I.S.E., reprezentantem branży w Europie.

Współpraca dotyczy stworzenia i realizacji regionalnego programu komunikacji, który będzie wspierał „Odpowiedzialne Pranie” – nową inicjatywę z dziedziny detergentów do prania. W jej skład wejdzie zarówno inauguracja kampanii o nazwie „Lżejsze pranie” obejmującej komunikację do mediów konsumenckich i biznesowych oraz komunikacja z partnerami A.I.S.E. w 16 krajach przy pomocy krajowych stowarzyszeń. Polskie biuro Mmd zajmie się regionalną koordynacją wszystkich działań PR.

„Odpowiedzialne Pranie” to nowy pomysł na zmniejszenie oddziaływania detergentów na środowisko. Jego celem jest zwrócenie uwagi konsumentów na zalety detergentów kompaktowych oraz na zmianę sposobu w jaki pierzemy. Zakończenie kampanii PR przewidziane jest na wrzesień 2006 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mmd i A.I.S.E. razem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl