SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Mój ekologiczny dom"

Konkurs nowego portalu budowlano - instalacyjnego - Instalsystem.pl

Wystartował nowy portal Instalsystem.pl. Jego zadaniem jest dostarczenie użytkownikowi kompleksowych informacji z zakresu budownictwa i instalacji.
Każdy, kto odwiedzi Instalsystem.pl będzie mógł zapoznać się z bogatą ofertą portalu oraz wziąć udział w konkursie "Mój ekologiczny dom".
W konkursie można wyrazić własne oczekiwania i uwagi, co do formy, treści i rozwoju portalu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Instalsystem.pl - źródło rzetelnych informacji
Celem portalu Instalsystem.pl jest stworzenie węzła informacyjnego, który łączyłby w sobie wszystkie strumienie informacji, bezpośrednio i pośrednio związanych z branżą budowlano-instalacyjną.
Na łamach Instalsystem.pl można znaleźć m.in. fachowe porady, nowości z dziedziny technologii, oferty firm budowlano-instalacyjnych, a także forum dyskusyjne. Wszystkie, prezentowane informacje  przygotowywane są przez grupę ekspertów specjalizujących się w branży budowlano-instalacyjnej. Umożliwia to podniesienie wartości merytorycznej i praktycznej portalu.

"Instalsystem.pl stworzyliśmy z myślą o użytkownikach Internetu poszukujących kompleksowych, rzetelnych i fachowych informacji z zakresu budownictwa
i instalacji. Dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej w Internecie, pragniemy dotrzeć do wszystkich, którym brakowało tego typu inicjatywy w polskim Internecie. Mamy nadzieję, że dzięki nowoczesnej formie i rzetelnym informacjom, portal spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników." - mówi Dyrektor Generalny Instalsystem.pl Marek Wachelka

Zabawa i edukacjaKonkurs "Mój ekologiczny dom" dotyczy nie tylko wiedzy z zakresu ekologii i budownictwa, lecz także preferencji, co do formy i treści portalu Instalsystem.pl. Dzięki takiemu działaniu możliwe będzie jeszcze lepsze dostosowanie portalu do bieżących i przyszłych oczekiwań Internautów. Wszyscy, którzy prawidłowo odpowiedzą na zadane w konkursie pytania, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest Palmtop oraz innych nagród tj.: termosów, kurtek oraz kubków firmowych Instalsystem.pl.

Wykorzystując możliwości, jakie dają nowoczesne techniki marketingowe konkurs został zaprojektowany w taki sposób, by krąg internautów, do których dotrze informacja o portalu Instalsystem.pl i prowadzonym na jego łamach konkursie znacznie się poszerzył. Dla najaktywniejszych internautów, którzy poprzez e-mail polecą konkurs jak największej liczbie osób, Organizator przewidział dodatkowe nagrody. Kampania wspomagana jest przez reklamę na serwisach budowlanych oraz mailing do grupy o targecie budowlanym.
Szczegóły na temat konkursu oraz warunków uczestnictwa w nim można znaleźć pod adresem: http://www.konkurs.instalsystem.pl

Kampanię i konkurs "Mój ekologiczny dom" przygotowała i przeprowadza Grupa AMP Media, która udostępnia również zaplecze technologiczne dla działalności portalu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Mój ekologiczny dom"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl