SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Bednarek prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W zarządzie Libicki, Boyd i Dąbski

Monika Bednarek ponownie została prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W wybranym na dwuletnią kadencję zarządzie organizacji zasiedli też Simon Boyd, Dominik Libicki, Dariusz Dąbski i Marek Szydłowski.

Monika Bednarek, fot. eurozet

Monika Bednarek, fot. eurozet

Bednarek jest prezesem i dyrektor generalną Grupy Eurozet. Funkcję prezesa ZPPM sprawowała już w poprzedniej kadencji. Z poprzedniego składu zarządu organizacji do nowego wybrani zostali też Simon Boyd (prezes UPC Polska) i Dominik Libicki (prezes Cyfrowego Polsatu). Nowymi wiceprezesami zostali zaś Dariusz Dąbski (prezes Telewizji Puls) oraz Marek Szydłowski (członek rady nadzorczej Grupy TVN).

Związek Pracodawców Prywatnych Mediów powstał w 1998 roku. Przynależność do niego umożliwia firmom członkowskim uczestnictwo w procesie legislacyjnym krajowym i unijnym. Związek przekazuje swoim członkom, środowiskom opiniotwórczym, a także decydentom ocenę sytuacji gospodarczej oraz propozycje korzystnych dla sektora i całej gospodarki rozwiązań prawnych.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Bednarek prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W zarządzie Libicki, Boyd i Dąbski

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cyc
Cudowny wybor. Peciez ta kobieta doprowadza do degradacji grupe Eurozet. Chocby likwidacja sieci klubowej Planeta FM. Powinna dac sobie spokoj z mediami jak nie ma pojecia jak funkcjonowac na rynku medialnym w Polsce.
15 11
odpowiedź
User
cycu
Sam jesteś sieć klubowa.
11 12
odpowiedź
User
Marta
To ta Monika Bednarek , która nie wie co ma zrobić z Radiem Zet?
15 8
odpowiedź
User
UBI
W takim towarzystwie jest najlepsza i tyle. Na tym poziomie wybiera się najsilniejszego.
11 10
odpowiedź
User
Paweł
Monisia Bednarek jest Nikodemem Dyzmą polskich mediów. Nic nie potrafi. Nieczego się nie nauczyła. Rozłożyła dobre radio. Rozumiem, że nikomu nie chce się zajmować takimi bzdurami jak Związki i dlatego wzieli tę słabą panią.
12 9
odpowiedź