SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monitor Rynku Pracy w portalu Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl i HRK SA uruchomiły wspólny projekt - badanie pracowników "Monitor Rynku Pracy". Badanie posłuży do śledzenia zmian na rynku pracy.

Analizowane będą m.in. oczekiwania kandydatów, kryteria wyboru pracodawcy przez pracowników, przyczyny zmiany pracy, zależność oczekiwań placowych pracowników od wieku, wykształcenia, rejonu zamieszkania. Wyniki ankiety posłużą do dokonywania analiz, które następnie będą udostępniane na łamach Gazety Wyborczej, stronach portalu Gazeta.pl i wortalu HRK.pl. Wszystkie osoby, które wezmą udział w badaniu, będą mogły porównać swoje osiągnięcia zawodowe i warunki pracy z dowolnie określoną grupą odniesienia - z osobami w tym samym wieku, z tym samym wykształceniem, na tych samych stanowiskach itp. Ankieta jest anonimowa, a wszelkie uzyskane w trakcie badania informacje będą prezentowane wyłącznie w postaci zagregowanych danych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monitor Rynku Pracy w portalu Gazeta.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl