SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

NBP szuka firmy do produkcji filmu o swojej działalności

Narodowy Bank Polski zaprasza firmy do składania ofert na produkcję filmu promocyjno-informacyjnego o jego działalności – wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Film, który ma powstać ma informować społeczeństwo o roli, funkcjach i znaczeniu Narodowego Banku Polskiego. Ma to pokazywać w sposób zrozumiały dla osób na co dzień nie zajmujących się ekonomią i finansami. Spot ma też wskazać konkretne obszary jego działalności mające wpływ na życie obywateli, takie jak np. stabilne ceny, emisja polskiego złotego, stopy procentowe mające wpływ na koszty obsługi pożyczek i kredytów, stabilność i wsparcie dla banków komercyjnych, działania analityczne na wielu płaszczyznach.

Dodatkowo ma również pokazywać kontekst 100-lecia nadania polskiej walucie porozbiorowej nazwy złoty.

Wybrana przez NBP firma, agencja lub studio zajmie się przygotowaniem autorskiego scenariusza animowanego 30-sek. spotu  przeznaczonego do emisji w telewizji oraz w internecie. Będzie odpowiadać za realizację spotu, jego produkcję i postprodukcję itp.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 7 marca br.

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NBP szuka firmy do produkcji filmu o swojej działalności

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
propozycja
Może Rocco Produzione?
9 0
odpowiedź
User
Jajo
Zaraz, jak to było z tą rodzina tam?...
0 0
odpowiedź
User
Fajnie
Pani dyrektor musi w końcu coś zrobić?
1 0
odpowiedź