SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa stacja w sieci Radio Plus

Poszerza się sieć Radio Plus tworzona przez Radio Plus Polska Sp. z o.o.

Radio Plus Polska Sp. z o.o. podpisała umowę franchisingową ze spółką Radio Las Vegas Sp. z o.o. (należącą do grupy Ad.point) koncesjonariuszem stacji rozpowszechniającej program na częstotliwości 92,8 FM z Ciechocinka. W wyniku podpisanej umowy od 1 czerwca 2006 roku do sieci Plus dołączyła dwunasta stacja Radio PLUS Łagodne Przeboje 92,8 FM Ciechocinek.

 „To trzecia po Bydgoszczy i Inowrocławiu stacja Radia Plus w województwie kujawsko – pomorskim. Cieszmy się, że program Plusa trafia do coraz większej liczby słuchaczy.” – mówi ks. Paweł Gronowski, Prezes Zarządu Radia Plus Polska Sp. z o.o. „Oczywiście Radio Plus Łagodne Przeboje 92,8 FM zachowa lokalny charakter” – mówi ks. Jacek Wieczorek, Prezes Zarządu Spółki Producenckiej Plus Polska Sp. z o.o., produkującej program dla sieci Plus.

„Decyzja o włączeniu radia do sieci Plus była związana zarówno z pozytywną oceną rozwoju sieci Plus jak i z porządkowaniem portfela stacji w trzech głównych brandach: Plus, Planeta i Antyradio” – dodaje Sebastian Wojciechowski, członek zarządu Ad.point Sp. z o.o.

W wakacje Radio PLUS Łagodne Przeboje 92,8 FM rozpocznie nadawanie z nowej lokalizacji w Toruniu, co poszerzy obszar nadawania programu, a sieć PLUS już obecna w Bydgoszczy, będzie nadawać także w Toruniu, drugim co do wielkości mieście w województwie kujawsko – pomorskim.

Sieć Plusorganizuje na bazie umów operatorskich i franchisingowych spółka Radio Plus Polska Sp. z o.o., której udziałowcami są Archidiecezja Gdańska, Archidiecezja Gnieźnieńska, Diecezja Zielonogórsko – Gorzowska, Prowincja Zgromadzenia Ducha Świętego pod opieką Niepokalanego Serca Maryi oraz Ad.point Sp. z o.o. Program dla sieci Plus jest produkowany przez Spółkę Producencką Plus Polska Sp. z o.o., w której 50% udziałów posiada Radio Plus Polska Sp. z o.o., a pozostałe 50% Kościelne Osoby Prawne (poza wspomnianymi wyżej, także Diecezja Legnicka, Diecezja Opolska, Diecezja Gliwicka, Diecezja Kielecka i Diecezja Radomska). Sieć tworzy obecnie dwanaście stacji radiowych: PLUS Gdańsk, PLUS Bydgoszcz – Inowrocław, PLUS Gniezno, PLUS Gorzów, PLUS Zielona Góra, PLUS Głogów, PLUS Legnica, PLUS Opole, PLUS Gliwice, PLUS Radom, PLUS Kielce i PLUS Ciechocinek. Sieć rozpowszechnia program o wyspecjalizowanym społeczno – religijnym charakterze, format muzyczny sieci PLUS to soft AC.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa stacja w sieci Radio Plus

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl