SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe narzędzie reklamowe w Onet.pl

Onet.pl wprowadził In-Stream VideoAd, które ma pozwalać na skuteczną prezentację filmów reklamowych.

Spot emitowany jest na stronach portalu, w modelu publikacji właściwym dla TV, gdzie przekaz reklamowy poprzedza emisję niekomercyjnych treści filmowych.

- Nasza propozycja jest zgodna z najnowszymi trendami na rynku światowej reklamy internetowej. Oferujemy klientom bardzo skuteczne narzędzie reklamowe. Chcemy, z jednej strony wyjść naprzeciw rosną-cemu zainteresowaniu reklamodawców emisją filmów reklamowych w Internecie, a z drugiej - włączyć się w rozwój infrastruktury internetowej w Polsce, umożli-wiającej prezentację materiałów filmowych wysokiej jakości. Nasi specjaliści do-konują całkowitej adaptacji spotu filmowego do wymogów transmisji w Interne-cie. Reklamodawca dostarcza jedynie materiał źródłowy - powiedział Piotr Kowalczyk, product manager Onet.pl.

Reklama In-Stream VideoAd emitowana jest w oknie odtwarzacza Windows Me-dia Player, w którym udostępniane są tego rodzaju treści wideo, jak newsy telewizyjne, relacje sportowe, teledyski itp.

Spot ma charakter przerywnika reklamowego i bezpośrednio poprzedza transmisję niekomercyjnej relacji filmowej wybranej przez użytkownika. Wyświetlany jest z wykorzystaniem technologii tzw. streamingu, w czterech różnych wersjach jakości strumienia wideo, dobieranych automatycznie, odpowiednio do jakości łącza wykorzystywanego przez Internautę.

In-Stream VideoAd może być wyświetlany samodzielnie lub równocześnie ze skojarzoną z nim, klikalną reklamą graficzną w postaci billboardu 750x100 pikseli.

Pierwszym reklamodawcą, który skorzystał z nowatorskiej oferty Onet.pl był operator sieci Plus GSM, firma Polkomtel. Kampania promująca taryfy "Plus dla biznesu" na stronach Onet.pl objęła emisję In-Stream VideoAd w połączeniu z billboardem 750x100 pikseli.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe narzędzie reklamowe w Onet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl