SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe propozycje TVN24

W marcu na antenie TVN24 pojawią się trzy nowe programy.

Pierwszy z nich – InterNET24 – skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak wykorzystać możliwości, które daje globalna sieć w pracy, nauce, zabawie czy kontaktach z ludźmi. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:45, 17:00 i 23:30. Przygotowywany przez redakcję  Onet.pl magazyn prowadzi Krzysztof Górlicki.

Drugą z nowości jest „Raport popołudniowy” – półgodzinny program będący podsumowaniem pasma „Dzień na żywo”. Widzowie znajdą tu pełny przegląd wydarzeń dnia, kluczowe wypowiedzi i trafne komentarze. Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

Nową propozycją TVN24 na weekend jest „Kronika Filmowa TVN24”. Ten piętnastominutowy magazyn nawiązuje do tradycji polskiej dokumentalistyki. Każdy odcinek „Kroniki Filmowej TVN24” to spojrzenie na polską rzeczywistość - ważne wydarzenia, dokonujące się przemiany. Sposób narracji, podejście do bohatera, sposób filmowania, udźwiękowienie są bliższe estetyce filmu niż typowym magazynom reporterskim. Inny stosunek do aktualności i odmienna selekcja wydarzeń sprawiają, że „Kronika...” jest doskonałym uzupełnieniem telewizyjnych serwisów informacyjnych.

„Naszym celem jest uchwycenie chwili, wydarzenia, jego bohaterów. Oddanie klimatu, emocji, atmosfery miejsca i czasu. „Kronika Filmowa TVN24” to spojrzenie na prezentowane wydarzenia ze świadomością tego, że jest to dokument naszych czasów.”– mówi producent i współrealizator magazynu Maciej Starczewski.

Premierowe odcinki „Kroniki Filmowej TVN24” można oglądać w soboty o 12:45 i w niedziele o 14:45.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe propozycje TVN24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl