SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor w TVP

Na posiedzeniu 25 kwietnia br., Rada Nadzorcza TVP S.A. powołała, na stanowisko dyrektora Biura Audytu i Kontroli Wewnętrznej TVP S.A.Sławomira Stypułowskiego.

Sławomir Stypułkowski od lipca 2004 był zastępcą dyrektora Biura Kontroli  Wewnętrznej i Audytu w Urzędzie Miasta st. Warszawy, a w latach 2003 - 2004 dyrektorem Departamentu Audytu Wewnętrznego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. W latach 1997- 2002 był zatrudniony w PZU S.A, gdzie  piastował m.in. stanowisko dyrektora  Biura Kontroli Wewnętrznej, a wcześniej dyrektora Biura Audytu Wewnętrznego.

W latach 1993- 1997 był specjalistą kontroli państwowej w departamencie Finansów i Bankowości Najwyższej Izby Kontroli.

Sławomir Stypułkowski ma 42 lata. Ukończył studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej, oraz podyplomowe studium ubezpieczeń SGH i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl