SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Playboy

Duże zmiany w polskiej edycji "Playboya"

Playboy, który świętuje właśnie pięćdziesiąt lat istnienia, wprowadza zmiany w polskiej edycji pisma. Od numeru styczniowego, który na rynku ukaże się 22 grudnia, pojawi się nowy layout magazynu.

Jak się dowiedzieliśmy szczególnie widoczna zmiana to przebudowana pierwsza część magazynu, w której pojawi się obszerny dział "Lista przebojów dla playboyów". Będą to wybierane przez grono współpracowników zdarzenia i zjawiska z obszaru kultury, stylu życia, mody, motoryzacji i wszystkich innych, które interesują prawdziwego playboya. Miejsce na liście świadczyć będzie o spodziewanej atrakcyjności prezentowanego zjawiska i o preferencjach redakcji, która chce wspomagać ambitne projekty i zaskakujące wydarzenia. Rubryka planowana jest jako stały element pisma.

Od styczniowego numeru cyklicznie ukazywać się będzie wierszyk erotyczny autorstwa Szymona Majewskiego oraz komiks Andrzeja Mleczki. Pojawi się również kilka materiałów o charakterze jubileuszowym: najsłynniejsze zdjęcia opublikowane przez amerykańskiego Playboya w ciągu całej jego historii, wśród nich najpiękniejsze Playmates pięćdziesięciolecia.

Styczniowe wydanie będzie wspierane kampanią w telewizji, radio i prasie.

TV: Polsat, TVN, Canal +, TMT, Tele 5

Radio: Radio Zet, RMF FM, Radiostacja, Radio 94, Radio Pin, Radio Plama, Radio Alfa, Radio Parada

Prasa: Newsweek, Profit, Wprost, Komputer Świat, Auto Świat, Voyage, Cosmopolitan, CKM
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Playboy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl