SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy serwis internetowy Heyah by Engine

Serwis Heyah ma nowy wygląd - nie zmieniła się jednak typowa kolorystyka, a całość wizualizacji jest spójna z charakterem marki.

Na stronach można zobaczyć ponad 100  ikonografik oraz szereg c animacji. Reprezentują one kolejne działy serwisu, nawiązując przekazem do ich zawartości. Dzięki temu użytkownik zawsze będzie wiedział, w jakiej części serwisu się znajduje.

                      

Zmodyfikowany został także system nawigacji. Nowy serwis został przygotowany w taki sposób, by użytkownik mógł jeszcze szybciej znaleźć interesujące go informacje. Dbając o wygodę Heyahowiczów wprowadzono menu pozwalające na przemieszczenie się w dowolnie wybrane miejsce w serwisie. Ułatwia to poruszanie się po rozbudowanej witrynie. Na podstawie analiz potrzeb użytkowników zmieniona została także architektura informacyjna – pojawiły się nowe treści i narzędzia. Powstał m.in. dział STYL poświęcony wyłącznie rozrywce i zainteresowaniom. Użytkownicy znajdą w nim ciekawe informacje na temat wydarzeń związanych z muzyką, modą, filmem, sportami ekstremalnymi - do wielu z tych działań "łapę przykłada Heyah". Wybór jest duży: NA UCHO (koncerty), NA OKO (kino, graffiti), NA KRAWĘDZI (sporty ekstremalne), NA SIEBIE (moda) oraz NA BIAŁYM (komiksy) - czytamy w informacji prasowej.

Nowy serwis http://www.heyah.pl/ wdrożyła i poprowadzi firma Engine. To na jej autorskiej stylistyce oparty został design odświeżonej witryny. Do publikacji treści i zarządzania narzędziami serwisu wykorzystano stworzoną przez agencję platformę CMS o nazwie WiseNet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis internetowy Heyah by Engine

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl