SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Xerox Phaser 7760

Na polskim rynku pojawiła się nowa kolorowa drukarka laserowa Xerox Phaser 7760 do druku wymagających najwyższej jakości prac graficznych.

Drukarka obsługuje formaty A4 i A3, zatem w zależności od potrzeb może być wykorzystywana do produkcji standardowych dokumentów oraz dużych wydruków, które po złożeniu tworzą broszury, raporty, książki.

Zastosowane w Phaser 7760 nowe technologie i oprogramowanie gwarantują wydruk charakteryzujący się ostrymi obrazami, perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i wyraźnym tekstem. Zwiększony do 255 g/m2  poziom maksymalnej gramatury papieru sprawia, że sprzęt może być wykorzystywany do produkcji eleganckich albumów, zaproszeń i wizytówek. Drukarka charakteryzuje się najwyższą na rynku wydajnością. Cechą wyróżniającą na tle konkurencji są także zaawansowane funkcje wykańczające, które umożliwiają automatyczne tworzenie oprawy zeszytowej.

   

Xerox Phaser 7760 drukuje obrazy w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. W trybie fotograficznym, dla uzyskania gładkich przejść kolorów, rozdzielczość wynosi 600 x 600 x 4 dpi. Drukarka jest wyposażona  w narzędzia do kalibracji i zarządzania kolorami: PhaserCal i PhaserMatch 4.0 umożliwiające pełną kontrolę kolorów wyjściowych i gwarantujące wysoką zgodność wydruku z oryginałem. Pokaźna pamięć (512 MB) i szybki procesor (800 MHz) sprawiają, że Phaser 7760 z łatwością radzi sobie z obsługą najcięższych i skomplikowanych dokumentów. Drukarka charakteryzuje się najszybszymi prędkościami: dokumenty kolorowe drukuje z prędkością do 35 stron na minutę, a obrazy czarno-białe – nawet do 45 stron na minutę. Czas potrzebny do wydrukowania pierwszej strony wynosi 9 sekund (dla obrazów kolorowych) oraz 6 sekund (dla obrazów czarno-białych).

Nowa drukarka Xerox w standardzie obsługuje papier o grubości do 255 g/m2. Współpracuje z grubymi papierami również w druku dwustronnym (do 169 g/m2). Jest wyposażona w zaawansowany finiszer, który poza standardowym dziurkowaniem i zszywaniem umożliwia automatyczne tworzenie oprawy zeszytowej. Przy użyciu drukarki można wyprodukować (wydrukować, złożyć i zszyć) gotowy 60 stronicowy album.

To zaawansowane urządzenie jest proste w obsłudze. Zostało w pełni przygotowane do samodzielnej obsługi przez użytkownika, bez konieczności angażowania serwisu. Ostrzeżenia PrintingScout i czujniki rozmiaru materiałów dodatkowo ułatwiają obsługę i rozwiązywanie ewentualnych problemów. Użytkownik może samodzielnie wymieniać materiały eksploatacyjne.


Specyfikacja techniczna Xerox Phaser 7760
kolorowa drukarka laserowa A3
prędkość do 35 str./min w kolorze, 45 str./min w czerni
wydruk 1 strony w 9 sekund (kolor) oraz 6 sekund (mono)
formaty od A7 - SRA3 oraz tryb bannerowy (320x1200 mm)
sieć i duplex w standardzie a także USB 2.0
obsługa papieru
- do 255 g/m2 z tacy ręcznej,
- do 220 g/m2 z tac głównych,
- duplex (automatyczny) do 169 g/m2
gramatura 75-255 g/m2
karta sieciowa, duplex, dysk twardy w standardzie
dużo możliwości rozbudowy (tace do 3150 arkuszy)
opcjonalny finisher: dziurkuje, zszywa, tworzy broszury zszyte na grzbiecie (dostępne 2 wersje finishera)
narzędzia Phaser: narzędzie do zliczania kosztów, analizy wydruków, wbudowany serwer www CentreWare IS, PrintingScout
druk poufny (na hasło), druk z dysku w standardzie
pełna kalibracja urządzenia, oprogramowanie PhaserCal w standardzie
potężny kontroler: 800 MHz procesor, od 512 MB, Adobe PS3, PCL 5c
współpraca z Mac OS X 10.2 i wyższe, OS 9
dysk twardy 40 GB w standardzie (możliwość przechowywania gotowych prac)
2 lata gwarancji z naprawą w miejscu instalacji w standardzie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Xerox Phaser 7760

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl