SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

NUQ Research wprowadza EventEvaluator

W ofercie NUQ Research pojawia się narzędzie badawcze EventEvaluator służące do efektywnego zarządzania różnego rodzaju eventami. Rozwiązanie to było już stosowane przez firmę w projektach m.in. dla PTC i Carlsberg Polska.

NUQ Research wprowadza EventEvaluator

EventEvaluator składa się z dwóch części: badania sondażowego wśród uczestników eventu (realizowanego w trakcie jego trwania lub bezpośrednio po zakończeniu) oraz uczestniczącej obserwacji etnograficznej. Pierwsza część pozwala uzyskać obiektywne oceny, a druga – pogłębioną interpretację wyników oraz sformułowanie praktycznych rekomendacji. Ponadto narzędzie obejmuje analizy zamieszczanych w internecie treści dotyczących konkretnego wydarzenia.

Wprowadzająca właśnie EventEvaluator do swojej oferty firma NUQ Research uzasadnia, że rozwiązanie to pozwala optymalizować podjęte działania względem poniesionych kosztów oraz wskazuje kierunki rozwoju dla kolejnych wydarzeń eventowych. – W obecnym natłoku, zwłaszcza w sezonie letnim, różnego rodzaju eventów coraz silniejsza jest presja dysponentów budżetów na to, by uzyskać nie tylko obiektywną, szczegółową ocenę efektywności działań, ale również rekomendacje pozwalające na lepsze dopasowanie ich do celów strategicznych i warunków finansowych – opisuje Tomasz Jędrkiewicz, prezes NUQ Research. Firma wykorzystała już EventEvaluator w projektach realizowanych m.in. dla Polskiej Telefonii Cyfrowej, Carlsberg Polska oraz producentów napojów i alkoholi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NUQ Research wprowadza EventEvaluator

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl