SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange w nowej kampanii namawia, by dać drugie życie starym telefonom (wideo)

Agencja reklamowa Publicis Conseil przygotowała dla Orange kampanię "Giving your old phone a second life is child's play", w której zachęca by dać drugie życie starym, nieużywanym już telefonom. Kampania ma pojawić się również w Polsce.

Article

Firma Orange zdecydowała się zwiększyć świadomość wpływu sprzętu na środowisko, zwłaszcza telefonów komórkowych, które są wykonane z plastiku i szkła, ale także nieodnawialnych zasobów naturalnych. zachować. Szacuje się, że we Francji w szufladach znajduje się ponad 100 milionów nieużywanych już telefonów.  

W tym kontekście Orange wraz z Publicis Conseil rozpoczyna nową kampanię i zachęcając, by dać drugie życie swojemu staremu telefonowi.

Film „Zabawka” w reżyserii Frédérica Planchona (Iconoclast) opowiada o intymnej, szczerej i bezwarunkowej relacji między małą dziewczynką a jej zabawką, słynnym ruchomym telefonem „Fisher Price”. Z biegiem lat dziecko dorasta, staje się nastolatką, stopniowo porzuca swoją zabawkę, która trafia na strych.

Gdy zostaje mamą, wraca po latach z córką, która z kolei zachwyca się i adoptuje zabawkę. Dzięki tej sprytnej przypowieści Orange zachęca nas, abyśmy dali drugie życie naszym telefonom.

- Aby zająć się tematem takim jak drugie życie telefonów komórkowych, wydawało mi się niezbędne, aby pokazać historię transmisji: nadszedł czas, aby spojrzeć na świat oczami tych, którzy będą nim żyć - powiedział Marco Venturelli, prezes nadzorujący kreatywność w Publicis Conseil.

Kampania obejmuje emisję 60-sek. spotu, reklamy w prasie i na plakatach oraz w internecie.

W drugiej fazie Orange uruchomi kilka programów w Europie, aby dać telefonom drugie życie, zachęcając do zwrotu lub recyklingu starych telefonów, a także do naprawy lub zakupu odnowionych telefonów.    

Kampania wystartowała już we Francji, kolejno będzie uruchamiana w każdym z krajów europejskich, w których Orange jest obecny:Belgii, Hiszpanii, Luksemburgu, Mołdawii, Polsce, Rumunii i Słowacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange w nowej kampanii namawia, by dać drugie życie starym telefonom (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
e
be z pr ob le mu ob ej de ka zd y, ja ki by nie by l
0 2
odpowiedź
User
k
be z pr ob le mu ob ej de ka zd y, ja ki by nie by l sk ry pt an ty sp am ow y, wi ec wy si lk i po ws tr zy my wa ni a sa da re me.
0 2
odpowiedź
User
o
be z pr ob le mu ob ej de ka zd y, ja ki by nie by l sk ry pt an ty sp am ow y, wi ec wy si lk i po ws tr zy my wa ni a sa da re mn e.
sp ec od te le ko mu ni ka cj i, ko mp ut er ow, ek sp er t di gi ta lu i im pe ra to r in te rn et u de ri ck
0 2
odpowiedź